2737
2734
عنوان

بچه بخوادیه پسربیادخواستگاریتون که پولدارن ومامانش ازاین

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 51 پست
خوشبخت بشییییی عزیزم    

هنوز هیچییییی معلوم نیست

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد
خوشبخت بشییییی عزیزم    

ولی ممنون گلم،دعاکن بشه،پسره رودوست دارم🙈 ولی یکم رابطه ما کبوترباکبوتربازبابازه😔

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم لطف کردی

2731
ولی ممنون گلم،دعاکن بشه،پسره رودوست دارم🙈 ولی یکم رابطه ما کبوترباکبوتربازبابازه😔

عزیزم انشالله که بشه😍 الهیییی عزیزممم  هرچی که خدا بخواد همون میشه بسپارش به خودش

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋

ایناپوشیده ترن وقشنگ تر