2703
2553

قرتی هاست،و عروسم خوشتیپه ومیخوادیه چی بپوشه تیپش تکمیل بشه،چی بپوشه توخواستگاری،اینم بگم عروس خانوادش سبکش همه باحجابن خودش نه ولی بخاطرخانوادش یکم میخوادرعایت کنه،،اگه عکس بفرستیدعالیه

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد

ببخشید عنوان بد شد،میخواستم بگم بچه ها،دوستان،و...😅

موافق بابرابری زن ومرد✅من انفسکم،مخالف باامرناپسندصیغه🔞❌،موافق باازدواج✔،مخالف بارابطه نامشروع دردوستی🔞❌،موافق بادوستی برای آشنایی✅یه دختر جذاب ازاهالی مشهد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
کت شلوار ست ک کتش کوتاه باشه 

خب مدل زیاده،میخوام خوب باشه

ننش قرطیه؟😐

ننه باس بو قورمه سبزی بده 🙄

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2714

ازاونجاییکه اینو واسه محضرمیشه پوشید چون توخونه توربان وازاین کلاه ها بخوام سرکنم طرف خودم یه طوری میشن😬واینکه بایدجوراب شلواری نهایتا بااین بپوشم،نمیدونم یکم مناسب ترلطفا😁

مدلش مهم نیست .فقط کتش کوتاه و تنگ باشه با شلوار راستا

بعددمپایی روفرشی هم بپوشم؟

من میخام اینجوری بپوشم

این خوبه ولی خب توخونه شلوارش بالاواینمیسته،چون کفش بااون پاشنه ما نمیپوشیم

2706