2737
2734
عنوان

کاش یکی بود تو همین سایت دلداریم میداد

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 46 پست

عزیزم اول از همه برو بیرون یه دور بزن هوای خنک بخوره بهت تا آروم بشی.بعد اگه شوهرت آدم منطقی هست و میشه باهاش حرف بزنی بهش بگو چقدر ناراحتی ازش.همه حرفهاتو با زبون خوش بهش بگو.و تو حرفهات بهش بگو ازش دلخوری و همون جور که تو دوست نداری ناراحتیش رو ببینی اونم نباید ناراحتت کنه 

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
خواهرش پرش کرده میگه من که عروسشونم بهش بی محلی می کنم از همون اول سر خواهرش دعوا داشتیم

زنگ بزن ب خواهرشوهرت محترمانه حرف بزن بگو عزیزم مشکلت بامن چیه ؟ منک عین خواهرم میدونمتت چرا بامن مشکل داری 

نمیدونمم براچییی💎💎🔮🔮🔮 با طُ خوبع همه چیییییی💞💞💞💕💕💛💛💛💛🧡💛💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قابل حل نیست چون همش کتک می‌زند تا ناراحت میشه

چه بد...

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2728
خواهرش پرش کرده میگه من که عروسشونم بهش بی محلی می کنم از همون اول سر خواهرش دعوا داشتیم

خب اصلا راجب خواهرش حرف نزن اونم حرف زد سردرفتارکن

جوری رفتارکن ک انگارن انگارخواهرشوهری داری بی توجهی بهترین کاردنیاست گاهی اوقات

خب اصلا در مورد خانواده اش حرفی نزن.ارزشش رو نداره که آدم بخاطر یکی دیگه حرف بشنوه کتک بخوره زندگیش سرد بشه.قلقش رو بدست بیار.از همون راه وارد شو بیار سمت خودت

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.
2738
کلا اون دوس داره من طلاق بگیرم

خو پس ب شوهرت محبت کن سعی کن زندگیتو بسازی بزبون بگیرش شوهرتو بزار بسوزه فتنه خانم

نمیدونمم براچییی💎💎🔮🔮🔮 با طُ خوبع همه چیییییی💞💞💞💕💕💛💛💛💛🧡💛💚💚
خو پس ب شوهرت محبت کن سعی کن زندگیتو بسازی بزبون بگیرش شوهرتو بزار بسوزه فتنه خانم

وقتی عقد بودم بهم گفت آخرش یکاری می کنم داداشم سه طلاقت کنه من تازه عروسم

27سالمه  
2706