2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فردا امتحان ریاضی دارم 

خنده دارش اینه ک من هیچی نخوندم و دارم تو نی نی سایت ولگردی میکنم

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  

دیشب رفته م دستشویی .بعد گوشیمم تو جیبم بردم .اونجا ک نشستم گوشیمو گذاشتم کنارم ک یموقع نیفته از جیبم😂 بعد یادک رفت برش دارم .رفتم دوساعت دنباالش میگشتم و زنگ میزدم چون رو ویبره بود نمیتونستم پیدا کنم داشتم روانی میشدم .بعد بابام رفت دستشویی دید اونحاس😂😂😂 یکم دعوام کرد گفت واجبه گوشی با خودت ببری اونجا 😂

فردا امتحان ریاضی دارم  خنده دارش اینه ک من هیچی نخوندم و دارم تو نی نی سایت ولگردی میکنم

امتحان ریاضی یه فورمولشو یاد بگیری میتونی شیش تا سوال حل کنی

معجزه در لحظه اتفاق میفته...آماده باش
2738
امتحان ریاضی یه فورمولشو یاد بگیری میتونی شیش تا سوال حل کنی

درسته😊 

ولی مرور باید کنم یادم نرفته باشه

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
یه مرده میخوره به نزده برمیگرده 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدایاشکرت

خنده دار تر از اینکه من اول سوتی بودم بعد دست و پا درآوردم نیست سوتی دادم چه سوتیییییییی تو چت   

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند ...🌹کاربر قدیمی ریحانگلی۲۰ ام 🌹
2706