2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سوتی بگم؟

من خیلی رسمی هستم باخانواده وخواهرای همسرم  نشسته بودیم خونه خواهرشوهرگرامی 😂

منم چون همشون میدونن پادرد دارم یه پامودراز کردم یکیشو بازانوی خم نگه داشتم نگو چادرلامصب افتاده از روی زانوم خشتکم پاره بوده وبدتراز اون ش.....ت قرمز داشتم دیدم هعی خواهرشوهرم اشاره میکنه خم شدم دیدم وای خدای من خشتکم ریخته بیرون😩😩😩😩😩😩😩

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...💔

پسر عمومو تو پونزده سالگی ترسوندم با ماسک ترسناک خودشو خیس کرد اونم سیزده سالش بود...

بعد بابام یه کتک مفصل زد بهم ...

ولی خیلی حال داد چون خیلی پرو بود پسر عموم بعدش هرموقع منو میدید میخندیدم بهش سرشو مینداخت پایینخخخخخ

2740

خاطره ی دوستمه:

خواستگارم افسر راهنمایی و رانندگی بود و حسابی تعصبی و خشک مذهب بودن، رفتیم که حرف بزنیم باهم، شروع کرد که این کارو حق نداری اون کارو حق نداری و چادر باید سر کنی و اینا،منم که کلا مستقل بزرگ شدم حسابی حرصم گرفت نمیدونستم  چجوری دکش  کنم گفتم اینا را ولش کن حالا سر کدوم چهار راه وایمیسی😏😏😏😏😏

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ن اتفاقا از سینگلیه ک همش گوشی پیشمه . بردمش ک خاستم برم طبقه پایین دیگه برنگردم تو اتاقم😂

منم یبار اینحوری کردم افتاد رفت تو چاه دشویی،دستمو تا کجا کردم تو چاه دراوردم و بردم موبایلو گذاشتم تو برنح دستم تا یماه فقط مایع میزدم و میشستم باز حس میکردم بوی پی پی میده  

منم یبار اینحوری کردم افتاد رفت تو چاه دشویی،دستمو تا کجا کردم تو چاه دراوردم و بردم موبایلو گذاشتم ...

😂😂 برا همین من میترسم درش اوردم گذاشتم کنار ک دستمو تو پی پی ها نکنم 😅

خانمه کمد دیواری اتاق خوابشون صدا میداده میاد به نجا رمیگه آقا کمد دیواری ما وقتی قطار رد میشه صدا میده

نجار هم میاد یکم پیچ و لولا رو سفت میکنه  و میره

خامه فرداش میاد میگه آقا بازم قطار رد میشه صدا میاد، اگر میشه بیا تو کمد بشین ببین از کجاشه

نجار هم قبول میکنه و. میره تو کمد میشینه منتظر قطار

از قضا شوهر خانمه میاد تو و در کمد رو باز میکنه متعجب میشه میپرسه تو اینجا چه کار میکنی؟؟؟؟

نجار هم میگه:

ناموسا اگر بگم اینجا منتظر قطارم، باورت میشه؟؟؟!

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN