2737
2734
عنوان

حس شیشمی ام

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 252 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خصوصیات ظاهری کسی که باهاش آشنا میشمو میگی ؟

ظاهرش خیلی تعریفی نیست ولی اخلاقش مردونس 

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
2728
2740
ادم برون گرا و مثبت گری هستی ب شغلی  میخای میرسی هنوز دانش اموزی    

ببخشید توهین نباشه اما به حس شیشم بودنت شک دارم من . 

نه جوابه اون سواامو دادی و اینکه دانش اموز بودنو هرکی که پیاممو بخونه میفهمه. چون من خودم این اطلاعاتو بهت دادم 

عزیزم منوشوهرم ۲ماه قهریم کی اشتی میکنیم زمان دقیق میتونی بگی

هر چی زودتر میتونین کوتاه بیاین و اشتی کنید چون اگه بخاین قهر بمونید اینده خوبی نخاهید داشت

اگه یکیتون کوتاه بیاین بین 3 ماه تا 5 ماه دیگه

حس شیشمی {95 درصد مواقع درست!} درخواست ندین خودم تاپیک میزارم  میخوام کنکور بدم امسال دعا کنید برام اونی ک میخوام بشه   منم براتون بهترینارو آرزو میکنم  
گلم سه بار پرسیدم فک کنم😔 عشقم برمیگرده؟ ۳وماهو خوردی رفته از پیشم😭

نه بر نمگیرده دیگه بهتون فکر هم نمیکنه

واقعا که  چندبار پرسیدم  من جلو جلو برات ۵تا حمد هم خوندم هیچی به هیچی

ببخشید توروخدا حجم پیاما زیاده اصلا گیج شدم!

یع بار دیگه میپرسین لطفا لطفا؟

2706