2733
2734

خانمابدجور عذاب وجدان دارم ازخودم متنفررررم متنفر 

من چن ماه پیش یک گنجشک پیداکردم ک ازشدت تشنگی داشت میمرد نجاتش دادم اوردمش خونه فک کردم بدنش زخمه خانوادم برداشتنش ومتاسفانه دمش کنده شد اکثراگفتن نگهش دار دمش دربیاد بعدولش کن بره منم ترسیدم بدون دم ولش کنم بعصیامیگفتن ازادش کن😭 

چن ماهه توقفسه منتطربودم الان ک دمش دراومده مریضم شده این پرنده ازادی میخواست فک میکنم ازادی ازش گرفتم!دکترچن بار رفتم خدا بهش رحم کنه من باعث مریضیش هستم من ازادیش گرفتم خدالعنتم کنه😭😭😭

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نیتت خیر بوده شاید اگه نمیگرفتیش زودتر گربه میبردش بعدشم عذاب وجدان تا یه حدی طبیعیه ولی مگه مرغ نمی ...

درسته ولی این پرنده خیلی ازادی میخواد دلم اتیش گرفته 

نیتت خیر بوده شاید اگه نمیگرفتیش زودتر گربه میبردش بعدشم عذاب وجدان تا یه حدی طبیعیه ولی مگه مرغ نمی ...

همش میگم من باعث شدم اینجوربشه مادرم میگ تو ازمرگ نجاتش دادی موقعی ک تشنه بود

فک میکنم حق زندگیو تزش گرفتم بااینکه دکتر گفت نگهش دار دمش دربیاد 

تو که قصدت خیر بوده پس چرا عذاب وجدان داری؟ 

جاشو گرم کن از دامپزشک کمک بگیر شاید زنده بمونه بتونی ازادش کنی

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

یعنی کارم بدنبوده؟😭😭

تو که قصدت خیر بوده پس چرا عذاب وجدان داری؟  جاشو گرم کن از دامپزشک کمک بگیر شاید زنده بمونه ب ...

دست ی ادم باتجربس بادکترا درتماسه منم دعامیکنم بخدا ازته دل فقط میخوام ازادیشو شادیش ببینم تاپیکام ببین 

تو که قصدت خیر بوده پس چرا عذاب وجدان داری؟  جاشو گرم کن از دامپزشک کمک بگیر شاید زنده بمونه ب ...

عذاب وجدان دارم چون توقفس مجبورشدم نگهش دارم چون تنهابود ازاینا اتیش گرفتم الانم مریضی

اگه نگهش نمی‌داشتی زودتر میمرد الان خوب ازش نگداری کن خوب شد آزادش کن

دعاکن عزیزم ب دعاهاتون محتاجم نمیدونم بخدا توکار خداموندم باورت میشه این پرنده سرراهم اومد هدف این بود تقویت بشه دمش دربیاد ازادبشه!الان مریض شده عجیبه 

دعاکن عزیزم ب دعاهاتون محتاجم نمیدونم بخدا توکار خداموندم باورت میشه این پرنده سرراهم اومد هدف این ب ...

منم خودمم حیوونی چیزی پرنده ای ببینم همیشه میرم کمک ،یکسری هم یک بچه گنجشکو اوردم توخونه ابش دادم خودش بلد بود قایم شه ،توحیاط جذاشتمش دونه هم ریختم گنجشکاهای دیگه اومدن بردنش

2706