2733
2734
عنوان

فقط اونایی که حیوان یاپرنده دارن ترخدا بیاین کمکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 56 پست
ولی درصورتی که حیبون و پرنده وحشی اسیب دید ه باشن وظیفه ماست ازشون مراقبت کنیم واگه بتونه از پس زندگ ...

اره عمر دست خداست من ک ندر کردم براش خوب بشه خیلی مظلومه خیلی 

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام

من خودمم وقتی پرنده داداشم پیشم بود فهمیدیم ریش مشکل داره خیلی غصه خوردم سعی کردم قبل مردنش هرکار از دستم برمیاد انجام بدم ،اون شب که دیگه وقت رفتنش بود خواب به چشم های من نیومد،درکت میکنم شرایط سختیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی از نظرت  دعاکن خوب بشه خدارحم کنه بهش🙏

من خودم عاشق پرنده ها هستم دوس ندارم مریض شن ایشالا ک‌ چیزیش نمیشه

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
ولی درصورتی که حیبون و پرنده وحشی اسیب دید ه باشن وظیفه ماست ازشون مراقبت کنیم واگه بتونه از پس زندگ ...

چقد صبرکردم دمش دربیاد وقتی دمش دراومد چقد خوشحال بودم ک هوابهتربشه ازادش کنم ک این اتفاق افتاد 🥺

2728
عذاب وجدان دارم چون توقفس مجبورشدم نگهش دارم چون تنهابود ازاینا اتیش گرفتم الانم مریضی

مرگ این جوری بهتره تا گلوی حیونو میبرن و شما میخورید پس برای اون چطور دلتون نمیسوزه

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
اره همین ک مریض میشن خیلی سخته حیف ایناس

اون روزی مینام یهو پاش نمی‌دونم چیشد درس نمیتونس بزارع انقد گریه کردم

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
2738
دکتر الان گفت مشکلش چیه مگه؟

یکی گفت انگل یک دکترگفت دیگ گفت از دمشه ولی الان بیحاله انتی بیوتیک میخوره اینقد گریه کردم کم اوردم دیگه

اون روزی مینام یهو پاش نمی‌دونم چیشد درس نمیتونس بزارع انقد گریه کردم

بعضیا اینجا زخم زبون میزنن ک تو ک گوشتم میخوری بازاین کارا چیه متاسفم واسشون ک درکی ندارن😭