2733
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 848 بازدید | 91 پست
یه جایی خوندم نوشته بود تو که قصد خودکشی داری خودتو بنداز تو دریا ببین برا زنده موندن چطور دستو پا م ...

دریا این ورا نیس از اون جور مردنا می ترسم می خوام تو ی لحظه تموم شه

بگذار دوام آوردن هنر تو باشد.........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچ راهی وجود نداره درد نداشته باشه؟

نه معلومه که اصلا تو از پشت بوم هم خودتو پرت کنی درد شکستن استخوناتو حس میکنی 

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
چرا از چیزهای که هنوز اتفاق نیفتاده می ترسی

نمی دونمممممم 

من آدم صبوری نیستما ولی فکر می کردم اگه برادرم که سرطان داشت بمیره منم می میرم ولی در عرض یک سال رفت و من هنوز زندم نمردم تحمل کردم

بخاطر نامزدت نکن این کارو تو یه نفرو توو این دنیا داری که یه عالمه دوست داره.دلیل بهتر از این

اونم دوسم نداره

همه فقط حرفن

می خوام از دست اونم راحت شم که با هم اختلاف هم داریم سر دخالت خونوادش

2738
می ترسم تو زندگیم ی روز به مرحله ای برسم که شوهرم بهم خیانت کنه طاقت اون لحظه رو ندارم می ترسم ی رو ...

منم همچین حسرتهایی رو دارم

همین الانم که ۲۸سالمه خیلی حسرت میخورم چون احساس میکنم عمرم هدر رفته

چون احساس میکنم تا الان صددرصد اشتباه زندگی کردم و الکی تا حالا خودمو آزار دادم

نمی دونمممممم  من آدم صبوری نیستما ولی فکر می کردم اگه برادرم که سرطان داشت بمیره منم می میرم ...

خدا رحمت کنه برادرتون داغ خیلی سنگینی چون خودم هم برادر از دست دادم درکتون می کنم

منم همچین حسرتهایی رو دارم همین الانم که ۲۸سالمه خیلی حسرت میخورم چون احساس میکنم عمرم هدر رفته چو ...

کنار اومدی باهاشون ؟ 

چه جوری آرومی 

2706