2726
عنوان

خودکشی

848 بازدید | 91 پست

خستم 

نمی دونم برای چی ادامه بدم 

آدم تلاش کردن هم نیستم که تلاش کنم و برسم به هدفم

از حرف اطرافیان تیکه کلاماشون که اره خواهرت پزشکی می خونه و ...

حرفای دیگشون

اختلافاتی که بین من و نامزدم که سه ماهه عقدیم هست 

و و و و 

توان ادامه دادن ندارم می خوام خودمو بکشم 

این دنیا ارزشش رو نداره ، بمونم تو این دنیا برا هر چیزش زجر بکشم که چی ! تهش می میرم دیگ ، می خوام زود تر بمیرم راحت شم 

ی چیزی باشه فورا باشه زجر آور نباشه راحت شم فقط ، رگ اینا نمی تونم بزنم می ترسم دلشو ندارم قرص خوبه

بگذار دوام آوردن هنر تو باشد.........

می ترسم تو زندگیم ی روز به مرحله ای برسم که شوهرم بهم خیانت کنه طاقت اون لحظه رو ندارم

می ترسم ی روز ۴۰ سالم باشه و حسرت بخورم 

حسرت اینکه به هدفام نرسیدم

درسمو ادامه ندادم

بگذار دوام آوردن هنر تو باشد.........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه خود کشی راحت بود،خیلیا الان زنده نبودن

اون دنیا عذابش هزاران برابر بیشتره

تحمل کن امیدوارم روزهای خوشی ماهم برسه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

حیف نیست؟؟؟حیف این سلامتی، حیف این نامزد، حیف این زندگی، حیف این تخصص - حیف این همه درس خوندن! فقط سر اینکه خسته شدی؟؟؟؟؟؟

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN
2706