2733
2734
عنوان

دیدین اطرافتون کسی باشه

298 بازدید | 23 پست

که بخاطر دلایل ساده و عادی زده باشه به سرش و واقعا دیوونه شده باشه؟؟؟؟؟

توروخدا خوب بخونید و بهم جواب بدین

منظورم اینه یعنی مشکل حادی نباشه تو زندگیش فقط سر چیزای ساده اینقدر حساس باشه که...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
توروخدا اگه حوصلتون هست توضیح بدید مثلا سر چی و چطور شدین و حالا در چه حالین

من همیشه همینجوری بودم یه سری چیزا پیش میومد بدتر میشدم رو صدا حساسم می شنیدم بعضی صداها رو بهم می ریختم الانم همینم بعد رو بچم حساس شدم و اینکه کسی بهش دست بزنه الانم دیونه میشم بچم بره جایی تا حد سکته و دعوا پیش میره حتی تا حد پلیس 

اگه میشه بگید

من سر درس خوندن و نمره گرفتن و شاگرد ممتاز بودن خیلی حرص میخوردم و خودمو اذیت میکردم بعدشم سر دورو بودن آدما وغیبت کردن و این چیزا البته سنم کم بود نادون بودم انتظار داشتم همه فرشته باشن ولی متاسفانه اعصابم رو ضعیف کرد و باعث حملات عصبی شد و فهمیدم که نمیشه همه آدما خوب باشن دیگه هیچ وقت از هیچ کس بت نساختم و انتظار همه چی از همه کس دارم

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 

من خودم یه روز بیقرارم یه روز خوبم سرم وسط داغ میشه میترسم میزنه به سرم تنگی نفس میاد خلاصه لحظه ای آنقدر صلوات میفرستم دعا میکنم خوب بشم فکر میکردم من فقط اینطوریم البته ما من برا مشکلات و عصبی بودنمه

خدایا دلم معجزه میخواد,کمکم کن جز تو به کی پناه ببرم,