2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی ب خودت داره 

من دو هفته ای قشنگ 5 کیلو میتونم اضاف کنم

اما کم کردن این 5کیلو 5ماه زمان میره 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
بستگی ب خودت داره  من دو هفته ای قشنگ 5 کیلو میتونم اضاف کنم اما کم کردن این 5کیلو 5ماه زمان ...

واي واقعا خوشبحالتوون

اشتهاتون خوبه  يا استعداد چاقي خوبي دارين؟

2740
واي واقعا خوشبحالتوون اشتهاتون خوبه  يا استعداد چاقي خوبي دارين؟

هر دوتاش

کجاش خوشبحالم دو هفته برم مسافرت باید 5ماه تاوان خوشگذرونی تو مسافرامو پس بدم🥺🥺🥺

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘
هر دوتاش کجاش خوشبحالم دو هفته برم مسافرت باید 5ماه تاوان خوشگذرونی تو مسافرامو پس بدم🥺🥺🥺

قدر بدون ك براي هر صد گرم اضافه كردن ي عالمه ذوق ميكنم و دنيارو بهم ميدن اشتهاااام صفرررر

خوشبحاالتااا دختر غصه نخوريا😂😂

قدر بدون ك براي هر صد گرم اضافه كردن ي عالمه ذوق ميكنم و دنيارو بهم ميدن اشتهاااام صفرررر خوشبحاالت ...

🥺🥺برا عروسیم الان چند ماهه تو رژیمم باور میکنی 4کیلو کم کردم تو این 10ماه