2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره لباس مجلسی و ارایش میخواد 

دسته گلو فک نکنم

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌

والا آخرین حنابندون، مال دختر خالم بود اونم از اونجایی که خیلی براش مهم بود مو به مو به بهترین شکل برگزار بشه تو تالار گرفت بله دسته گل هم داشت لباسشم واقعا خوب بود✨😂 

قشنگ عین عروسی برگزار کرد ما ام مچل بودیم😐😂هی این مراسم هی اون مراسم 

ما رسم نداریم گل بخره عروس ولی ارایشگاهم نمیرن دور و بریای ما تهران هستیم ، خودشون یه ارایش ساده میکنن و تو خونه مادر عروس برگزار میشه به صرف شیرینی و شام 😁

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
2738
ما رسم نداریم گل بخره عروس ولی ارایشگاهم نمیرن دور و بریای ما تهران هستیم ، خودشون یه ارایش ساده میک ...

من دو دلم که برم ارایشگاه یا نه ولی خب حنابندون ی مهمونی کوچیکه

لباسم قرمزه ولی واقعا خودم دو دل شدم واسه میکاپ شینیون

اگر مراسمت خودمونی ها هستن خودت میکاپ کن شنیونم  خودت فوقش موهات فر کن  یا صاف کن حالت بده حداقل برا شب عروسیت هم  تغیز زیاد میکنی تا هر دو شب بری ارایشگاه