2410
2713
عنوان

بیاید پر بازدید کنیم همه ببینن😍😍

6791 بازدید | 544 پست

سلام

خواهر/برادر میای برای فرج آقا امام زمان عج صلوات بفرستیم😍🌹😍

چند تا می‌فرستی برای فرج امام زمانی که.....

همیشه به فکرته،،،

همیشه برات دعا میکنه....

برای گناهانی که میکنی از خدا طلب بخشش میخواد....

حالا چند تا

بزرگترین حاجت آقا ظهوره🥺😭

که این حاجت به دست شیعیان سپرده شده...🥺

یه چیز دیگه 

خودت تاپیک میزنی؟؟؟؟

اگر تاپیک میزنی برای فرج دستت بالا

بیاید پرچم امام زمان رو بیاریم بالا

الان بیش از ۱۱۰۰ گذشته که امام زمان تنهاست.

برای سلامتی آقا امام زمان صلوات 😍❤                    کاربر آقا هستم          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بازتو بااین عکس به خدا امام زمانم میگه عکس دیگه ای ازم نداشتی؟؟؟درضمن حسم میگفت این تاپیکو میزنی😂😂😂

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸
هرروز روزی ۲۰۰ تا ۴۰۰ تا. اگه خدا قسمت کنه.

هرروز ۲۰۰تا ۴۰۰تا چی؟

تصور کن یکی با فکر تو داره اهنگ گوش میده🎵 !قشنگه نه؟(:  یک تو آزرد مرا یک جهان شادم نکرد...🖤 این نمکدان خداجنس عجیبی داردهرچقدر میشکنیم بازنمک ها دارد 🤍 خدا هست کافیه صداش کنی ❤️ برا همتون یکی و ارزو میکنم از جنس آرامش بیاد و رنگ بریزه رو بوم زندگیتون و زندگیتونو پر از هزارتا رنگ قشنگ کنه . 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2714
2706