2733
2734
عنوان

دزد طلاهام رو زد امید داشته باشم پیدا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 50 پست
خیلی طلا بود برای شما؟طلاهای منو ندزدیدند فقط برای دخترم

ممکنه دوباره برگردن ببر بذار صندوق امانات بانک 

انگشت‌ نگاری کرده پلیس؟

ما هم سال اول ازدواجمون تقریبا همه طلا و سکه هامو دزد برد طبقه سوم بودیم از پنجره اومده بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم حرص نخورم خیلی داغونم

منم یه گردنبند داشتم رفته بودیم عروسی شهر دیگه تو راه چادر زدیم خودم رفتم wcشوهر بیخیالم هم ول کرده بود رفته بود آمده بودن دزدیده بودن گردن بند را خیلی هم بزرگ بود اما دیگه چه میشه کرد بی خیال

2731
ان شاالله پیدا میشه برای یکی ار اقوام دزد برد ولی خداروشکر پیدا شد میتونم بپرسم وسایله دیگه هم برده ...

دعا کن پیدا بشه.دزد اول میره خونه پدرشوهرم اونجا رو خیلی میچرخه میریزه بهم.بعد میاد خونه ما.توی یه ساختمون زندگی میکنیم.طلاها پراکنده بوده .طلاهای دخترمو پیدا میکنه میدزده.طلاهای منو نه

خیلی طلا بود برای شما؟طلاهای منو ندزدیدند فقط برای دخترم

حدودا ۱۲ ۱۳ گرم بود و مستقیم رفته بود قسمتی ک طلاها بود.کشو اول فقط لباست جابجا شده بود.کشو دوم لباسارو ریخته بود بیرون.و کشو سوم طلاهارو برده بود.ب چیز دیگه ای دست نزده بود.وغریبه هم بود.

ممکنه دوباره برگردن ببر بذار صندوق امانات بانک  انگشت‌ نگاری کرده پلیس؟ ما هم سال اول ازدو ...

آره عزیزم باید بره صندوق امانات.بله انگشت نگاری کرد.ممکنه پیدا بشه؟؟.یه وقتا میگم اینا چطوری نون حرام میتونن بخورن

2740
حدودا ۱۲ ۱۳ گرم بود و مستقیم رفته بود قسمتی ک طلاها بود.کشو اول فقط لباست جابجا شده بود.کشو دوم لباس ...

برای ما هم احتمال غریبه بودن میدیم.امیدوارم سابقه دار باشه پیداش کنن.هر چند مامانم میگه به دلم افتاده پیدا میشه من ذره ای امید ندارم

بله عزیزم امید واهی دارم.شیر به بچه میدم حرص خیلی خوردم.برای آرامشم دعا کن

احساستو کاملا میفهمم ولی کاریه که شده . مطمئن باش برای اونم برکت نمیکنه این مال . به خاطر بچه ات سعی کن اروم باشی  ☹

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
احساستو کاملا میفهمم ولی کاریه که شده . مطمئن باش برای اونم برکت نمیکنه این مال . به خاطر بچه ات سعی ...

قرار بود این هفته هم برم براش طلا بخرم.هر چی پول دستم میاد براش طلا میگیرم.بچم انقدر اذیت کرد منصرف شدم برم بیرون از خونه بخرم گفتم بعدا‌.خدا رو شکر نخریدم.خیلی حالم بده.دخترم میخنده عین خیالش نیست میگم خوشبحالش متوجه نمیشه آسوده هستش

2706