2733
2734
عنوان

دزد طلاهام رو زد امید داشته باشم پیدا میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 50 پست
قرار بود این هفته هم برم براش طلا بخرم.هر چی پول دستم میاد براش طلا میگیرم.بچم انقدر اذیت کرد منصرف ...

حدیث پیامبر هست که کودکان پنج خصلت دارن که اونها رو به اون علت دوست دارم . یکیش اینه که به چیزی که دارن دل نمیبندن . مثل دختر شما 🙂

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
حدیث پیامبر هست که کودکان پنج خصلت دارن که اونها رو به اون علت دوست دارم . یکیش اینه که به چیزی که د ...

کاش منم مثل بچه ها بودم بیخیال.ممنون میشم برام یه صلوات بفرستی پیدابشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید طلاها رو جای دم دست و جلوی دید بذارید پلیس اومده انگشت نگاری؟

ب جاش نیست عزیزم 

دستگاه میارن دقیق جاشو نشون میده 

حتی تو کوچه دستگاه رو ک میزارن نشون میده کدوم ساختمان کدوم واحد چند گرم تو خونش طلا داره😔😔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2731
فدای،سرت گریه برای چی بفکر ایمنی خونه باشید دوباره مار از یه سوراخ شما رو نزنه

آره عزیزم .پدرشوهرم اگر در رو قفل میکرد شاید به سختی میتونستن بیان.کلا من خیلی حساسم برعکس سرمم اومد.همش میگفتم بابا چرا در رو قفل نمیکنه میره بیرون