2733
2734
عنوان

قلبم داره وایمیسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 127 پست
شاغلم این پر رو هست طلب بخشش نمی کنه 

پولاتو جمع کن بشین باهاش حرف بزن ریلکس و اروم ،بگو انقد پشتم محکم هست سری بعد اشتباه ازت دیدم گذشت نکنم .پس قدر فرصتی که دادم بدون و اینم بدون هیچوقت این فرصت دوباره رو نداری ،سری بعد میرم دنبال خوشبختی و ارامشم تورو با انتخابای پوچ و پستت تنها میزارم

♥️🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😑😒😒😒😒

امضامو میخونی؟🌸🍀نیت میکنین هدیه به اسم های آبی سوره مبارکه توحید یا سوره مبارکه  حمد یا صلوات بفرستین به نیت نیلوفر انشاءالله و ازشون بخواین انشاءالله برام دعا کنن🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🍀🌸آقا امام زمان علیه السلام.اقا امام رضا علیه السلام حضرت ابوالفضل علیه السلام  نرجس خاتون سلام الله علیها🌸شهید ابراهیم هادی. شهید سید احمد پلارک. شهید سید مجتبی علمدار 🌸🍀اگه یادتون بود سر نمازتون دعام کنین انشاءالله 🦋🌹
پولاتو جمع کن بشین باهاش حرف بزن ریلکس و اروم ،بگو انقد پشتم محکم هست سری بعد اشتباه ازت دیدم گذشت ن ...

یه بار دیدم پیامشو از ترس کل تلگرامسو پاک کرد برادرشم بود دید گفت من شرمنده تو ام این الان دومی ه ولی مثل اول احساسی برخورد نکردم و اسکرین گرفتم

ببین اصلا با شوهرت حرف نزن و به روی خودت نیار فقط ببین برای طلاق باید چیکار کنی با خونواده ات مطرح کن و برو دنبال زندگیت چون نه قانون با چند تا اسکرین حق رو به تو میده نه شوهرت، تو براش اهمیت داری فقط به فکر خودت باش و دیگه به اون حیوون فکر نکن

2740
بعد چی شد من قرار بود ببره خیر سرش مسافرت یه شهری بلیط هم گرفتیم بعد الان دیدم با یه خانوم از اون شه ...

وای خدااااا

این بی شرف هم قرار شمال گذاشته بود

هیچی افتاده به گوه خوری اما ازش متنفرم 

البته تنها کاری که میکنی این باشه که به کسی نگی 

حتی خواهرت 

چون اگه یک درصد بخوای این زندگی رو ادامه بدی همیشه تو فکرشون از شوهرت ی مرد عوضی میسازن

و ارزش خودت میاد پایین

💛🐣🌻
یه بار دیدم پیامشو از ترس کل تلگرامسو پاک کرد برادرشم بود دید گفت من شرمنده تو ام این الان دومی ه ول ...

اسکرینارو بریز تو یه کانال تو تلگرامی جایی مخفی کن ک اگه پاک کرد بازم داشته باشی ،این سری سفت وایستا 

♥️🥺
طلاق گرفته سایت صیغه اینا

عجب پس برای روابط ساعتی بوده 

الان دیگه آلوده شده نمیشه کاریش کرد،سخت تنبیهش کنیدتاقدرتونوبدونه،دم دستش نباشیدتاخوشی نزنه زیردلش،ازش بپرسیدببینیدمشکلش چیه وچه انتظاراتی داره ازتون مثلاخیلی راحت درموردروابطتتون ازش بپرسیدکه ایا راضی هست یانه اگرنه چراراضی نیست وانتظاراتش چیه ازتون که براورده ش کنید

یکی ازاشناهامون هرازچندگاهی به جزاینکه زن داشت جدای ازهمسرش بایه سری اززنای بدکاره رابطه میگرفت وخب متوجه شدیم یکی ازدلایلش اینه که ازرابطه باهمسرش راضی نیست به طورکامل،یکی ازدلایلش هم این بودکه خانم به خودش رسیدگی نمیکردکه تمیزومرتب باشه مثلابدنشوشیوکنه وهراز چندگاهی یه آرایش ملایم کنه که تنوع داشته باشن 

هنوزم که هنوزه خانمش خبرنداره ونمیدونم اون اقاهنوزم اونکارهای قبلی روانجام میدن یانه

2706