2733
2739
عنوان

قلبم داره وایمیسته

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهش بگو اگه قصد ادامه زندگی داری و پشتت محکم نیست،اگر طلب بخشش و شرمندگی کرد ببخشش ولی دیگه حرفو نزن و ابروشم نریز ک ترسش بریزه ،اینجوری برگ برنده دست توعه چون یه ترسی از ابروش داره اگر بگی و جدا نشی مدام باید بیینی و بگذری دیگه ترسی نداره .

حالا راهکار:

قوی شو و قوی بمون ک اگر سری بعد این اتفاق افتاد پشتت قرص باشه و راحت مستقل شی،پول جمع کن ،برو دنبال یکاری یاد بگیر یه هنری داشته باشی و دیگه بهش اعتماد نکن هرگز ولی بروشم نیار.

♥️🥺
2738
بعد از اینکه ادبش کردی بشین منطقی باهاش حرف بزن دلیل بخواه ازش..بگو چرا اینکارو کردی و...

مگه یکی دوتا بوده آخه از حرف گذشته باید به شوهرای خیانت کارمون اسید نوش جان کنیم که نسلشون منقرض بشه

💛🐣🌻
هرچی مدرک داری رو کن  منم دیشب اس ام اساشو دیدم  صبح زنگ زدم دیدم زن برداشت قشنگ خونه ر ...

بعد چی شد من قرار بود ببره خیر سرش مسافرت یه شهری بلیط هم گرفتیم بعد الان دیدم با یه خانوم از اون شهر برای اون تاریخ قرار گذاشته قلبم مچاله شده

2706