2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد نیس پس ان شالله ک ب زودی زود باردار میشی😘

ان شاالله عزیزم 

من دو سال پیش باردار شدم بعد توی ۳۷ هفته و ۶ روز قلب جنین ایستاد و مرده به دنیا اومد 

دیگه ترسیدم بچه دار بشم 

الانم با کلی ترس تو اقدامم

خدایا خودت مواظب همه چیز باش 
2728
ان شاالله عزیزم  من دو سال پیش باردار شدم بعد توی ۳۷ هفته و ۶ روز قلب جنین ایستاد و مرده به دن ...

الهی چه تجربه سختی داشتین، سعی کن استرس و ترس از خودت دور کنی چون استرس نمیذاره باردار بشیم

الهی چه تجربه سختی داشتین، سعی کن استرس و ترس از خودت دور کنی چون استرس نمیذاره باردار بشیم

اره خیلی سخت و تلخ بود خدا نصیب هیچکس نکنه 

بخدا دلم میخواد بدون استرس باشم ولی مگه میشه اخه دست خودم نیست چشمم ترسیده

ان شاالله عزیزم  من دو سال پیش باردار شدم بعد توی ۳۷ هفته و ۶ روز قلب جنین ایستاد و مرده به دن ...

نترس عزیزم امیدت ب خدا باشه امیدوارم زود خبر نی نی دار شدنتو بهمون بدی دختر عموی منم زایمان کرد بچه دو روزش فوت کرد افسردگی گرفت دور از جونت و دارو مصرف میکرد بعد از دوسال باردار شد یکماه پیش بچش ب دنیا اومد خدا بزرگه گلم

دودی ک از سیگار بالا میره همون اشکاییه ک قرار بود پایین بیفته
نترس عزیزم امیدت ب خدا باشه امیدوارم زود خبر نی نی دار شدنتو بهمون بدی دختر عموی منم زایمان کرد بچه ...

آخی خدا براش ببخشه 

ان شاالله خودتم ب سلامت این دوران رو بگذرونی و زایمان کنی

من اگه یادت موندم برام دعا کن اسمم مریم 

2738
آخی خدا براش ببخشه  ان شاالله خودتم ب سلامت این دوران رو بگذرونی و زایمان کنی من اگه یادت مون ...

چشم مریم خانوم..‌‌حتمن دعا میکنم برات ....ممنون ازت....اصلن استرس نداشته باش هر چی استرس داشته باشی ب ضررته سعی کن ریلکس باشی تو این شرایط اقدام کلاس یوگا شرکت کن خیلی بهت کمک میکنه

دودی ک از سیگار بالا میره همون اشکاییه ک قرار بود پایین بیفته
اره خیلی سخت و تلخ بود خدا نصیب هیچکس نکنه  بخدا دلم میخواد بدون استرس باشم ولی مگه میشه اخه د ...

درکت میکنم حق داری از خدا کمک بگیر خودش همه چیو درست میکنه، منم بارداری سختی داشتم افسردگی گرفتم همش کابوس میدیدم بچه ام سالم نیست 🥺🥺 بخاطر همین میترسیدم اقدام کنم دوباره با اینکه تفاوت سنی کم دوس داشتم و کلی مطالعه داشتم ولی نتوستم به ترسم غلبه کنم یک ماه پیش مثل معجزه ترسام تبدیل به شوق بچه دار شدن شد الان فقط روزشماری میکنم بی بی چک بزنم 

درکت میکنم حق داری از خدا کمک بگیر خودش همه چیو درست میکنه، منم بارداری سختی داشتم افسردگی گرفتم همش ...

ان شاالله به زودی مامان میشی عزیزم 

خداروشکر که ترسات از بین رفتن