2737
2734
شما چه علائمی داری؟ 

من دو روز بعد از اقدام دل درد و کمردرد و پا درد پریودی گرفتم تا همین الانم خیلی خفیف حسش میکنم درد هارو فقط همین  شما چی علاعم داری؟

دودی ک از سیگار بالا میره همون اشکاییه ک قرار بود پایین بیفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دو روز بعد از اقدام دل درد و کمردرد و پا درد پریودی گرفتم تا همین الانم خیلی خفیف حسش میکنم درد ه ...

منم تکرر ادرار دارم و نفخ شدید، دردهای پریودی ندارم ولی سر بارداری اولم دقيقا علائم پریود بود و تکرر ادرار 

مبارک باشه عزیزم. فقط زود نری سونوگرافی ... 

مرسی عزیزم اخه الانم هاله انداخت بازم مطمعن نیسمک باردارم یا ن؟چرا نباید زود رفت سونو؟ میشه بگین

منم تکرر ادرار دارم و نفخ شدید، دردهای پریودی ندارم ولی سر بارداری اولم دقيقا علائم پریود بود و تکرر ...

پس ب احتمال زیاد بارداری گلم 🤩

مرسی عزیزم اخه الانم هاله انداخت بازم مطمعن نیسمک باردارم یا ن؟چرا نباید زود رفت سونو؟ میشه بگین

به خاطر این که زود بری معمولاً ساک بارداری دیده نمیشه درست بهت استرس وارد میشه ، خودم که باردار بودم یک هفته از اون چه دکتر گفت سونو اول و سونوی صدای قلب رو دیرتر رفتم. 

2740
به خاطر این که زود بری معمولاً ساک بارداری دیده نمیشه درست بهت استرس وارد میشه ، خودم که باردار بودم ...

اهااا ممنون ک گفتی یعنی هفته چند برم سونو؟

به خاطر این که زود بری معمولاً ساک بارداری دیده نمیشه درست بهت استرس وارد میشه ، خودم که باردار بودم ...

دقيقا منم موافقم، من از روزی که آزمایش دادم رفتم زیر نظر متخصص زنان ولی سونو 8 هفته رفتم قلبش تشکیل شده باشه خیالم راحت باشه، ان شاء الله این سری هم حامله بشم همین کارو میکنم 

اهااا ممنون ک گفتی یعنی هفته چند برم سونو؟

دقیق نمی‌دونم عزیزم. یادم نمونده . فقط اینجا کاربر های زیادی رو دیدم از ذوق زود رفتند بعد کلی استرس کشیدند تا خیالشون راحت بشه. 

دقیق نمی‌دونم عزیزم. یادم نمونده . فقط اینجا کاربر های زیادی رو دیدم از ذوق زود رفتند بعد کلی استرس ...

مرسی عزیزم  بابت راهنماییت