2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکه عزیزم انشاالله بحق خانم فاطمه زهرا بسلامتی به دنیا بیاد چقدر دلم خواست جات باشم از بس بی بی چ ...

الاهی فدات بشم ممنون از دعای قشنگت....ایشالا ب حق صاحب قران دلت شاد بشه و دامنت سبز بشه...مگه چند وقته اقدامی؟

دودی ک از سیگار بالا میره همون اشکاییه ک قرار بود پایین بیفته
الاهی فدات بشم ممنون از دعای قشنگت....ایشالا ب حق صاحب قران دلت شاد بشه و دامنت سبز بشه...مگه چند وق ...

دو ساله همش هرماهه به امید اینکه باردارم بی بی میزنم اما منفی این انگار به دلم افتاده بود باردارم اما هنوز چند روزه مونده بود به موعدم کمر درد دارم ۶ام موعدم هست میدونم این ماهم نیستم 

دو ساله همش هرماهه به امید اینکه باردارم بی بی میزنم اما منفی این انگار به دلم افتاده بود باردارم ام ...

خودتون و همسرتون خدارو شکر مشکل خاصی ک نداشتین؟

2738
خودتون و همسرتون خدارو شکر مشکل خاصی ک نداشتین؟

اصلا میگه هیچ مشکلی نداری فقط استرس نداشته باش بی خیال باش منم که خدای استرس بخدا چند روز میمونه به موعدم از استرس نه غذا میخورم نه میخوابم نه چیزی الان ۶ام‌موعدم الان همش فکر میکنم میگم خدایا یعنی باردارم ولی چون کمر درد دارم ناامید شدم ولی بازم منتظرم چشم انتظاری خیلی بده 

دو ساله همش هرماهه به امید اینکه باردارم بی بی میزنم اما منفی این انگار به دلم افتاده بود باردارم ام ...

عزیزم کمر درد و کلا درد پریودی علائم حاملگی هم هست کلت علائم اوایل بارداری خیلی به پریود شبیهه

عزیزم کمر درد و کلا درد پریودی علائم حاملگی هم هست کلت علائم اوایل بارداری خیلی به پریود شبیهه

واقعا همیشه هر ماه تا کمرم درد میکرد پریود میشدم اما این ماه الان چند روزه درد میکنه کمرم میگیره بعد ول میکنه اما پریود نشدم هنوز سوم بی بی زدم منفی بود ۶ام موعدم هست باردار نیستم یا منتظر باشم 

واقعا همیشه هر ماه تا کمرم درد میکرد پریود میشدم اما این ماه الان چند روزه درد میکنه کمرم میگیره بعد ...

اگه تا هشتم نشدی (به امید خدا) بی بی چک بزن منم هشتم میخوام بزنم، سینه هات دردناک نشده؟ 

اصلا میگه هیچ مشکلی نداری فقط استرس نداشته باش بی خیال باش منم که خدای استرس بخدا چند روز میمو ...

عزیزم بخدا اگ استرس داشته باشی بدتره

اگه تا هشتم نشدی (به امید خدا) بی بی چک بزن منم هشتم میخوام بزنم، سینه هات دردناک نشده؟ 

نه ببخشید نوک سینم فقط وقتی دست میزنم احساس میکنم درد میکنه میدونم بابا باردار نیستم الانم یه کمر درد شدید اومد سراغم گفتم پریودم وای باز نشدم خوب شد