2737
2734
نمیدونم ادم منطقی هستم کلا فقط زورم میاد به این زودی رف با کسی ادمش نبود

اسی منو بیسواد ندون ولی نفهمیدم یعنی چی معنی اون شاتی که دادی چی بود؟

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😍جان دلم، خوبی عشقم؟ 

گییییییی

خوبم تو چطوری😍😒😍😒😍

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

مفهوم#❤چیه؟

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2731
اشتباهت اینه که میگی قابل رفع ولی خیلیا یک طرفه عاشق هستن و درد میکشن ...!  فقط گفتم حرف خودم ...

دعا کردم برات

برای رسیدن به آرزوم یکصلواتمهمونم میکنی دوست قشنگم؟🥰😘(کدو تنبل)🙈😂.               خدایا من عاشق آرااامش اسمتم❤️                                 👑من تصورم ازخدایک زنه،مادرمکم برام خدایی نکرده👑   اَدَبِ که میمونه...!❣️  
دعا کردم برات

ممنون خوشبخت و موفق باشی انشاءالله 

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂
الان واقعا نامزد کرده ؟خوشبخته ؟ پس عدالت و چوب خدا کجاست

اره واقعا نامزد کرده و واقعا خوشبخته اون ادم رفیق باز از همه دوستاش کنار کشیده و به امید این که بتونم روز تولدش عکسشو استچری تو پیج دوستاش ببینم مدام اینستا بودم اما هیشکی عکسشو نزاشت یعنی با نامزدش تنها گرفتن خیلی دوسش داره این وسط فقط منو بازی داد قلبمو زیر پاش گذاشت تمام امیدمو نابود کرد و رفت

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا
2740
الان واقعا نامزد کرده ؟خوشبخته ؟ پس عدالت و چوب خدا کجاست

وقتی فهمیدم نامزد کرده با کسی که پرید وسط زندگیم نابود شدم

دلم برای دخترم تنگ شده کاش الان کنارم خواب بود مث اون موقع هاا کاربری قبلیم@مامانmماندانا
😂😂😂خعلی بیش شوریییی تو تاپیکت پی ام دادم ج ندادی، فداتبشم❣️😁

کجا دادی من ندیدم ک

بیشور تر و بی معرفت تر از تو نیستم خداروشکر😒😂😒💩

هعییییی چ دورانی داشتیم🥲🥲🥲💔

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
کجا دادی من ندیدم ک بیشور تر و بی معرفت تر از تو نیستم خداروشکر😒😂😒💩 هعییییی چ دورانی داشتیم ...

من بودم همیشه ولی کم 😁

عاره واقعاا چ دورانی بود😑🤧

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
کاش همه دغدغه و مشکل هاشون مثل شماها کوچیک و قابل رفع بود 

راس میگی

ای کاش هیچ مشکل بزرگی وجودنداشت که فقط بشینم منتظره معجزه باشیم که اونم بخاطره روی سیاهمون انجام نمیشه😔

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...💔
ببخشیدقصدفضولی ندارم عزیزم،اماامضاتم مربوط به ایشونه؟

اونم قسمتی از سختیم بوده اما ادم الان زندگیم نیست الان یکی دیگه تو زندگیمه

2706