2752
2734
برای منم بگیرید نیت کردم

حروف اب.....جد فا....ل شما: ج آ ب

قصد و نی....ت بدی داری از آن دوری کن وگرنه پشیمان می‌شوی. بهتر است در پی کار خودت بمانی و منتظر باشی. سعی کن با پرورش افکار و نیات خوب در سر، سعادت را به روی خود باز کنی و از الطاف خداوند در همه‌ی امور برخوردار شوی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مهدی_فروشنده   سلام میشه لطفا برای من هم بگیرید،ممنونم

به نظر می‌رسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا می‌کنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگه‌دار وگرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده و تو را ترک می‌کنند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا می‌شود و از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو می‌رسد. برای‌آنکه به رفاه و سعادت برسی باید کوشش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو می‌رسد و در پیش بعضی عزیز می‌شوی.

2731
به نظر می‌رسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا می‌کنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگ ...

میشبزای منم بگیرید 

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
به نظر می‌رسد اهل فتنه هستی و فتنه بر پا می‌کنی. دست از خصومت بردار تا به غم مبتلا نشوی. زبانت را نگ ...

واس منم میگیرینمرسی نیت کردم

میشه برای منم بگیرین؟ .

به شغلی که میخام میرسم؟ خیلی زمان بره یا نزدیکه ؟

اعتقاد دارین ب ف.ال؟؟؟؟فقط ی آقاهه هست طرفای ما یعنی بگه فردا میمیرم آماده مردن میشم اینا همش الکیه ...

چجوری میتونم باهاشون صحبت کنم ؟

برای صبر و ارامش دلم دعاکنید 😔
اعتقاد دارین ب ف.ال؟؟؟؟فقط ی آقاهه هست طرفای ما یعنی بگه فردا میمیرم آماده مردن میشم اینا همش الکیه ...

کاش از این ادما هم اطرافم بود

میشه لطفا واسه منم بگیری؟

اگر بیمار هستی به‌زودی سلامت خود را باز می‌یابی و از تندرستی برخوردار می‌شوی. به‌زودی زندگی خوبی با خانواده‌ات خواهی داشت و در کار سود خوبی نصیب تو می‌شود. یکی از کسانی که به او نیکی می‌کنی به تو بدی می‌کند؛ اما از کار خود پشیمان می‌شود. اگر قصد سفر داری برو سفر خوبی خواهی داشت. اگر چیزی را ازدست‌داده‌ای به‌زودی به دست خواهی آورد. اگر مسافر داری به‌زودی باز می‌گردد. اگر کسی از نزدیکان در زندان باشد به‌زودی آزاد می‌شود. از کارهای بد حذر کن و در انجام کارهای خیر پیش‌قدم باش به‌خاطر انجام یک کار خوب و خیر بر سر زبان‌ها می‌افتی. از جایی که انتظار نداری پول یا چیزی دریافت میکنی، پس شکر گزار خدا باش

واس منم میگیرینمرسی نیت کردم

حروف ابجد ف..ال شما: د ب آ

طالعت روشن است. تشویش را از خودت دور کن. کارها بر وفق مراد تو خواهد شد. اگر چیزی را از خدا طلب کردی به آن می‌رسی. اگر قصد سفر و یا انجام معامله‌ای داری، آن را انجام بده برایت سودبخش است.

حروف ابجد ف..ال شما: د ب آ طالعت روشن است. تشویش را از خودت دور کن. کارها بر وفق مراد تو خواهد شد. ...

مرسی چقد احتیاج داشتم بهش مطابق حال الانم بود انشالا حاجت روا بشید

میشه برای منم بگیرین؟ . به شغلی که میخام میرسم؟ خیلی زمان بره یا نزدیکه ؟

حروف ابجد فا...ل شما: ب د ب

به‌زودی از مشکلات و گرفتاری‌ها رها می‌شوی. منتظر دست خیر دیگران نباش و خودت همت کن. گمشده‌ای را پیدا می‌کنی. اگر با کسی مشکلی داری عاقبت به نفع تو تمام می‌شود. به‌زودی گشایش و توفیقی نصیب تو می‌شود و در کارهایت موفق خواهی بود.

چجوری میتونم باهاشون صحبت کنم ؟

بنده خدا عشایر هست ی پیرمرد ۶۰ساله سالم تا ی ماه دیگم بر نمیگرده

ولی نمیدونم الان دعا میکنه یا نه ولی کارش حرف نداره یعنی خاهرم بچه پسر میخاست دفت پیشش قرآنو باز کرده بود گفته بود همزاد داری ی دعا نوشته بود گفته بود برو هروقت بچت بدنیا اومد ی پارچه واسم بخر پارچه شلوار کوردی بخدا الان پسرش۸سالشه...این ف.ال ها الکین هودتونو گول نزنین

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)