2752
2739
کاش همه دغدغه و مشکل هاشون مثل شماها کوچیک و قابل رفع بود 

دغدغه و مشکل هرکس در نوع خودش و توی زمان خودش، براش می‌تونه دردناک‌ترین باشه عزیزم. ایشون توی این بازه‌ی زمانی غمی که دارن اینه. ایشالا مشکلات همه حل بشه، چه استارتر چه شما ❤️ دل کسی رو نشکنیم ولی... 

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دغدغه و مشکل هرکس در نوع خودش و توی زمان خودش، براش می‌تونه دردناک‌ترین باشه عزیزم. ایشون توی این با ...

بله درسته 

بخاطر یک عزیزی ناراحتم 

شما درست میفرمایید 

استارتر اگر از کامنتم ناراحت شدید پوزش ❤

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2740
تا نزدیک عقدم رفتیم 6 سال باهم بودن

با تمام وجودم میفهممت

من یه هفته دارم میمیرم الانم دارم گریه میکنم

کاربرقدیمی هستم میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرسی🌱(اینجا سایت تبادل نظر هست پس دوست عزیز اگه نظرم رو دوست نداشتی گزارش نزن)
بله درسته  بخاطر یک عزیزی دلخورم  شما درست میفرمایید  استارتر اگر از کامنتم نار ...

ایشالا همه‌چیز درست میشه 🥺🥺❤️

🌸مدرس زبان ژاپنی🌸                                                    عروس سامورایی‌ها 😌 🇮🇷👩🏻💍🧑🏻🇯🇵 
پروفت چه خوشگله کیه😁

اسمش نگین هست مدل ایرانی 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️