2752
2734
عنوان

عروسی دعوتم چقدرکادو بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3983 بازدید | 179 پست
همین مهمونی که دست کرده 500 داده اگر سالاد کنار غذا گیرش نیاد ابرو عروس دوماد رو می‌بره 

نمیدونم شما کجا زندگی میکنین کلا دنیای متفاوتی دارین.

شما به نظرم عروسی نگیرین خیلی بهتره برای ارامشتون..

موفق باشید دیگه ریلای نکنید عزیزم

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
من گفتم ما ۷ نفریم ۵۰۰ بدیم؟ایا من همچین حرفی زدم؟ گفتم استارتر ۵۰۰ تا ۷۰۰ بده

نه سوال پرسیدم ازتون 

میگین که ما اگر نداشته باشین نباید بریم؟

میگم خوب اگر نداشته باشین و بخواین برین معذب نمیشین برای 7 نفر مثلا 500 بدین؟

دارم سوال میپرسم عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من گفتم ما ۷ نفریم ۵۰۰ بدیم؟ایا من همچین حرفی زدم؟ گفتم استارتر ۵۰۰ تا ۷۰۰ بده

دستت دردنکنه عزیزم من کاملن منظورتوفهمیدم

بی شک باران زیباترین نعمت خداست
عه ته خو درو نید😂😂😂 هم خاص منیش خوشم له عروسی نییاگ

و خاص علی راس ایوشم

دروم چس برا🤷‍♂️

۴گله کاور سینم سر برمو قومیل نزیکه دعوت کم تیر خوم ارا بعدیش کفمه لیان😅

عروسی چ کوره سو کین هه کوکد گرن

آقا هستم🤵پرورده کوردم ایلام خاکمه۹۸....
وگیان هردگمان قسم قرطن بازی ندرارم ولع هرچه هزینه عروسیه چگ مه دمه عروس خانم ارا خوه بیده طلا و علی& ...

ببخشین یه جای عمومی درست نیست دونفری اینایه گویش دیگه میگینادقیقن توجمع دارین درگوشی صحبت میکنین

نه سوال پرسیدم ازتون  میگین که ما اگر نداشته باشین نباید بریم؟ میگم خوب اگر نداشته باشین و بخ ...

ما ۷ نفر نیستیم من اکثریت جامعه رو در نظر گرفتم

اینجا یه جورایی رسمه اگه عروسی دعوتت کنن نری گلایه میکنن ناجور

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
نمیدونم شما کجا زندگی میکنین کلا دنیای متفاوتی دارین. شما به نظرم عروسی نگیرین خیلی بهتره برای ارام ...

زنده باشین 

ولی اینو بدونین که عروس داماد گناه نکردن که مراسم گرفتن 

بقیه باید تا جایی که میتونن کمک حالشون باشن

و خاص علی راس ایوشم دروم چس برا🤷‍♂️ ۴گله کاور سینم سر برمو قومیل نزیکه دعوت کم تیر خوم ارا بعدیش ...

ولی خو هه خووه ارا روحیه مخصوصا عروسییل خومان😂

هدف همینه که کمکی بشه به دوتا جوون  ولی یا عده فقط می‌خوان برن کباب و جوجه بخورن  فقط شک ...

ما اگه بی‌پول باشیم عروسی نمیریم. نرفتن ما به کتف کسی نیست

اما اگه نزدیک باشه و بی‌پول باشیم، قرض میکنیم و اندازه تعدادی که میریم و یکم بیشتر پول میدیم.

بابام همینکار کرده که عروسی خواهرم دوبرابر هزینه عروسی پول جمع شد.

عموم برعکس بود. میرفت عروسی پاکت خالی میداد. سال ۹۶ عروسی خواهرم اومدن ۱۰ تا آدم ۲۰۰ تومن دادن. پارسال عروسی پسرش بود. ۵۰۰ تا آدم اومده بودن ۲۵ تومن جمع شد�🤣

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
بخدا الان عروسی رفتن خیلی خرج داره من خودم خیلی خوشحال میشم دعوتم نکن باید کادو بدی پول لباس بدی ارا ...

واای پول آرایشگامم هست برم یه تاپیکم واسه اون بزنم

زنده باشین  ولی اینو بدونین که عروس داماد گناه نکردن که مراسم گرفتن  بقیه باید تا جایی ک ...

من هنوزم مخالفتم بیا بیخیال شیم عزیزم😂😂😂😘

2706