2752
2734
عنوان

از لابیاپلاستی اومدم کسی سوالی داره جواب میدم

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 40 پست
اسمی از دکتری اوردم ؟😊 اتفاقا تو شهرستانم و تهران نیستم 

مجردی یا متاهل

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید میپرسم تو این عمل کلا اون دوتا لبه بیرونی برداشته میشن کاملا؟

مث دختر بچه ها میشه دیگه 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
2731
مشکلاتت چی بود؟ 

بلندی زیاد لابیاها ( البته قرینه بود) لبه ها سیاه شده بود و موقع راه رفتن میگرفت به لباس زیرم و اذیت میشدم هر شلواری نمیتونستم بپوشم میرفت تو تنم و اصلا کبود میشد 

ببخشید میپرسم تو این عمل کلا اون دوتا لبه بیرونی برداشته میشن کاملا؟

تقریبا میشه گفت بله قسمت بالا که مهمه اصلا دست زده نمیشه چون اینجوری میشه ختنه و ممنوعه چون حس از دست میره

بلندی زیاد لابیاها ( البته قرینه بود) لبه ها سیاه شده بود و موقع راه رفتن میگرفت به لباس زیرم و اذیت ...

ینی تا این حد بزرگ 

میشه بگی تقریبا چه اندازه ای بود مثلا یک بند انگشت یا دوبند انگشت ؟

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
تو چه حد بزرگ غیر طبیعیه؟؟ آخه ادم مال کسی رو نیبینه که بگه مال من بزرگه یا نه🙄

لبه ها اویزون و سیاه جوری که موقع شلوار پوشیدن اذیت میشدم حتی راه رفتن میگرفت به لباس زیرم و حس سابیدگی و کبودی

2706