2737
2739

خودم از ۱۵ سالگی مشکل بزرگ بودن لابیاهام رو داشتم خیلی میترسیدم و تحقیق کردم الانم دوست دارم کسایی که مشکل من رو داشتن ( نه صرفا جنبه ی زیبایی بیشتر درمانی) اطلاعات درست در اختیار داشته باشن 👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عکسش بزار قبل و بعد

جاااان😁

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
ببخشید میپرسم تو این عمل کلا اون دوتا لبه بیرونی برداشته میشن کاملا؟

بیرونیا نه اون داخلیا

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

لایک لطفا

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
دردش چطور بود؟؟ قابل تحمل هست؟؟ 

من با لیزر عمل کردم کلی اینجا مطلب خوندم که وااییی اایی درد داشت موقع عمل و …. دردش اونم خیلی کم برای بی حسی بود ( دکتر من امپولی که تو دندان پزشکی ها استفاده میشد تزریق کرد) بعد چند دقیقه تست کرد و من هیچی متوجه نمیشدم ۱ ساعت کلا عمل بود کوچیییییک ترین دردی نداشتم هیچیی یعنی عملا هیچی موقع عمل ۱ قطره خون هم نیومد بلند شدم لباس پوشیدم عادی عادی ولی الان که بی حسیش داره میره دردم شروع شده که طبیعیه و شیاف دیکلوفناک استفاده کردم و یخ