2733
2739

عاشق معلمیم 

اما سالی که کنکور دادم دانشگاه فرهنگیان نیرو از شهر من نگرفت 

الان لیسانس حسابداریمو گرفتم 

تو خونه دو سه تا تدریس به دانش اموزای مختلف داشتم و اونجا فهمیدم هم استعداد دارم هم مهارت بخصوص اینکه والدینشون هم خیلی راضی بودن 

الان خیلی دوس دارم جذب اموزش پرورش بشم اما ازمونی که قراره از اردیبهشت برگزار بشه هنوز خبری ازش نیست 

یه مدرسه هم رفتم با مدیر مدرسه حرف زدم گفت یکسال بدون حقوق بیا اینجا معلومم نیست سال بعدش استخدامت کنم بهت زنگ میزنم و خبری نشد 😔

خیلی فعال و با انرژیم 

۲۴سالمم هست 

توانایی برقراری ارتباط با بچه ها هم عالیه 

ترخدا بگید چیکار کنم 😔

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم همین مشکل برام پیش اومد با این تفاوت که من الان سی سالمه.نگاه کن ببین تربیت معلم شاید سن شمارو بگیره امسال کنکور بده.اگرم نگرفت اصلا فکر نکن اخر دنیاس مثل من بیخیال نشو.چندتا مدرسه خصوصی برو بالاخره یکیشون قبولت میکنه گروه خصوصیها حقوق خیلی کم در حد ی میلیون شاید بدن .ولی میشه تحربه کاری برات

منم عاشققق معلمی هستم

همیشه تو رویا هام بهش فکر میکنم

الان ۲۷سالمه

لیسانسمو از دانشگاه پیام نور گرفتم 

همینجوری زندگیم تباه شد

اصلا نمیدونم چرا با زندگیم اینجوری کردم و خودمو نابود کردم

بخدا اینقد غصه میخورم😔😔😔😔

منم عاشققق معلمی هستم همیشه تو رویا هام بهش فکر میکنم الان ۲۷سالمه لیسانسمو از دانشگاه پیام نور گ ...

من سه سال از شما بزرگترم و الان ی ساله دارم واقعا فکر میکنم چرا زندگیمو تباه کردم اون همه درس و قبولی تو دانشکاه خوب چی شد تهش شدم ی بیکار

من سه سال از شما بزرگترم و الان ی ساله دارم واقعا فکر میکنم چرا زندگیمو تباه کردم اون همه درس و قبول ...

بخدا اصلا نمیدونم چطوری گذشت که اینجوری خودمو نابود کردم

اونوقتا که باید شاد و پرانرژی میرفتم دنبال هدف هام فقط غصه میخوردم ،اونم الکی 

الان پشیمونم که افسوس

2740