2737
2739

چکار کنم دیگه عاجز شدم پسرم ۴ سالشه تا صبح دوبار یا سه بار جیش میکنه تو خواب  بیدارم نمیشه ببرمش دستشویی شوهرمم ازنور میگه ولش کن بخوابه 😑😐

منم هی نالیچه زیرش میندازم و شلوارشو عوض میکنم دیگه دارم روانی میشم.

باید چه دکتری ببرمش؟؟

گرمی بهش میدم قبل خوابم میبرمش دستشویی ولی بازم جیش میکنه توروخدا اگه تجربه ای داشتید بگید بهم حتما دعاتون میکنم

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"

تجربه ندارم 

ولی بنظرم تا صبح ۲ بار بیدارش کن بره دستشویی

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو یا سه بار خیلی زیاده. حتما همون تایم ها بیدارش کن ببرش یعنچی که بیدارش نکنی😕 چند مدت که بیدارش کنی از بعدش خودش یاد میگیره بیدار شه. پهلوهاشو با روغن سیاهدانه چرب کن

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

2728
اظطراب نداره؟ترس؟استرس؟ نمیدونم ارولوژیست اطفال داریم؟ببر دکتر خودش بپرس کجا بری معرفی کنه!

چرا یه مقدارش برمیگرده به اعصاب و روانش بقیشم به نظرم لوس شدن خودش، و تنبلی نمیدونم اگرم باشه شهر من نداره

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"
دختر منم همینه  من روی تشکش ی پلاستیک بزرگ کشیدم و روی اون رو با پتوی مسافرتی پوشوندم هر روز پ ...

دختر شما چند سالشه منم نالیده درست کردم دوتا اونارو میندازم و هی میشورم ولی بازم نمیخام اینجوری بشه

2740
دو یا سه بار خیلی زیاده. حتما همون تایم ها بیدارش کن ببرش یعنچی که بیدارش نکنی😕 چند مدت که بیدارش ک ...

ما دستشوییمون تو سالنه بیرون خونس فک میکنم راهش دوره و سرده بدش،میاد چون سر دستشویی رفتن دعوا داریم همیشه ولی خونه مامانم اینا راحت میره و میاد. ولی آره بیدارش میکنم با هزار زورم که شده 

۵ سالشه منم واقعا خسته شدم ولی انگار کاری نمیشه کرد

خیلی سخته بعضی وقتا واقعا گریه میکنم از دستش بعد میگه مامان دیگه قول میدم ولی انگاری دست خودش نیست 

دختر شما چند سالشه منم نالیده درست کردم دوتا اونارو میندازم و هی میشورم ولی بازم نمیخام اینجوری بشه

دخترم خیلی زرنگه یک سال و خورده ای بود خودش لباساش رو عوض می‌کرد ی شعر یا سوره رو چند بار بشنوه حفظ میکنه نمیدونم چرا واسه این یک مورد انقد اذیتم میکنه

💞⚘
دخترم خیلی زرنگه یک سال و خورده ای بود خودش لباساش رو عوض می‌کرد ی شعر یا سوره رو چند بار بشنوه حفظ ...

عزیزم ماشالله بهش.

من یکسالگی پسرمون از پوشک گرفتم فک میکنم بخاطر اینم باشه یکی از دلایلش

خیلی سخته بعضی وقتا واقعا گریه میکنم از دستش بعد میگه مامان دیگه قول میدم ولی انگاری دست خودش نیست&n ...

اره شاید

و باید تحمل کنی چون هیچ راهی نیست

فقط سعی کن پیش بقیه این موضوع رو نگی و ازش تعریف کنی اینطوری اعتماد به نفس پیدا میکنه

💞⚘
2706