2737
2739

به من گفتن عفونت روده دارم....آخه یه بار حالم بد شد و کار به آمبولانس کشید،زیر دلم داشت پاره میشد از درد داد میکشیدم...گفتن عفونت روده داری زده به تخمدانت😑

حالا نمیدونم همون روده تحریک پذیر میشه یانه!

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته فک کنم سندروم روده تحریک پذیر واسه اوناییه که استرس میگیرن گلاب به روت دل پیچه میگیرن یا هر چی میخورن سریع اسهال میشن

🧒🏼شازده کوچولو:پس کِی همی چی درست میشه!؟                🦊روباه:وقتی که بفهمی همه چی به خودت بستگی داره...
2731
به من گفتن عفونت روده دارم....آخه یه بار حالم بد شد و کار به آمبولانس کشید،زیر دلم داشت پاره میشد از ...

ببه عفونترفرق داره با سندروم. من از اول دلپیچه نمیگرفتم ینی میشدما وقتایی ک حالم خیلی بد بود. اما میزد دردش هرثلنیه ب پهلوم. الانم تخمدانام دردمیکنه درصورتی ک هردکتری رفتم گفتن سالمی. فبلنا ی سزما میزد ب پهلوم درد میگزد الان پهلوم و تخمدانام اینطورین. میگم شاید از رودمه. پس شمام عفونت زوده داشتی میزد ب تخمدانات. پس امکانش هس درد روده بزنه ب تخمدون

2740
اره منم همینجوریم کلا اگه سونوی تخمدانت سالم بوده امکان داره مشکلاتت به همین خاطر باشه چون باعث دل د ...

سونوهام سالمه یکم تنبلی دارم ک قبلا هم داشتم. نمیدونم دیگه واقعاچیکار کنم خیلی اذیتم. چندسال پیش رفتم پیش روانپزشک بخاطر استرسم اون دلرو داد بعد خود بخود دیدم مریضیمم خوب شد. امااینسری میترسم نمیخام دلروس اعصاب بخوزم. الیته رفتما اما پی‌ مغز و اعصاب دوتارقرص داد استرقم شدید تر شد بررعکس

ببه عفونترفرق داره با سندروم. من از اول دلپیچه نمیگرفتم ینی میشدما وقتایی ک حالم خیلی بد بود. اما می ...

به هر حال عفونت به همه جا میزنه مث عفونت دندون که به قلب هم میزنه

سونوهام سالمه یکم تنبلی دارم ک قبلا هم داشتم. نمیدونم دیگه واقعاچیکار کنم خیلی اذیتم. چندسال پیش رفت ...

منم تنبلی دارم اره من شنیدم بعضی وقتها خود بخود خوب میشه باز عود می‌کنه در ضمن شنیدم کمبود ویتامین دیم باعثش میشه