2737
2739

بیشتر از ی ساله که وکیلم دنبال کارای طلاقمه 

ی مدت کوتاهیه با فردی اشنا شدم که از همسرش جدا شده و از روز اول این مساله رو بهم گفته 

ولی من نمیدونم چجوری بهش باید بگم 

چون هنوز ثبت محضری نشده از واکنشش میترسم 

راهنماییم کنید لطفا

یکم زوده مواظب باش بیشتر تحقیق کن قبلا چرا جدا شده

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ب نظرمن اول اونو کامل تموم کن بعد هر کاری دوس داری بکن

اصلا اگه همسرفعلیت بفهمه دردسر میشه ک

نمیشه؟

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740

طلاق نگرفته رفتی با یکی‌دیگه؟

والا معمولا ادم از جنس مذکر زده میشه ی مدت.شما دوتا دوتا میری جلو🤐بزار اولی تموم بشه حداقل

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...

گول نخوری 

چرا طلاق میگیری داری؟ به نظرم کلا باهاش کات کن چون هنوز جدا نشدی باهاش رابطه داری دیگه اعتماد کردن بهت براش سخت میشه 

فایده نداره

ترجمه آیة الکرسی  خداست كه معبودى جز او نيست؛ زنده و برپادارنده است؛ نه خوابى سبک او را فرو مى‌گيرد و نه خوابى گران؛ آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است، از آنِ اوست. كيست آن كس كه جز به اذن او در پيشگاهش شفاعت كند؟آنچه در پيش روى آنان و آنچه در پشتسرشان است مى‌داند .و به چيزى از علم او، جز به آنچه بخواهد، احاطه نمى‌يابند.كرسى او آسمانها و زمين را در بر گرفته، و نگهدارى آنها بر او دشوار نيست، و اوست والاى بزرگ.....پس بهش اعتماد کن، بسپر به خودش...میشه برا خوشبختیم صلوات بفرستین❤ جان من است او (🌙my mah)
طلاق نگرفته رفتی با یکی‌دیگه؟ والا معمولا ادم از جنس مذکر زده میشه ی مدت.شما دوتا دوتا میری جلو🤐بز ...

نگفتم که وارد رابطه شدم فددی داره تلاش مبکنه وارد زندگبم بشه 

کلا بین طلاق و رابطه بعدی یه فاصله ای باید باشه آدم خودشو پیدا کنه داری اشتباه میکنی دوست من

بیشتر از ی ساله که حتی لحطه ای ندیدمش اعتیاد داشت و من تمام تلاشمو کردم نجاتش بدم ولی نشد 

نگفتم که وارد رابطه شدم فددی داره تلاش مبکنه وارد زندگبم بشه 

پس همون بیرون از مرز زندگیت نگهش‌دار.تا طلاق رسمی‌بگیری و‌  اسم پسره پاک بشه از شناسنامه ات

.بعد خاستی بگو بهش ک‌ی نامزدی‌ناموفق داشتم.

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
2706