2737
2739
عنوان

هرکس تجربه داره بیاد منو از نگرانی نجات بده

| مشاهده متن کامل بحث + 6144 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر میدونستم باردارم نمیرفتم چون پریود هام نامنظم بود گفتم حتما باز هم دیر پریود میشم یک درصد هم احتمال نمیدادم باردارم
سبحان من 1/12/1391 زمینی شد پسرم عاشقتم
2738
به دکتر بگو عزیزم
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سرچ کردم واست
صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
عوارض رادیوگرافی در دوران بارداری بر روی جنینی به دو عامل عمده بستگی دارد: - سن بارداری بهنگام انجام رادیوگرافی : چنانچه مادر باردار در روزهای اول تا نهم بعد از لقاح با رادیوگرافی انجام داده باشد احتمال وقوع سقط شدیداً افزایش می یابد اما اگر سقط روی ندهد ،جنین سالم خواهد ماند. بیشترین مقدارصدمه به جنین زمانی ایجاد میشود که جنین در هفته های ابتدایی قرار دارد و سلولهای او در حال تکثیر و اعضا اصلی در حال شکل گیری میباشند . در این وضعیت ممکن است تابش اشعه های قوی به ناحیه شکم، لگن و ستون مهره ها به داخل رحم نیز نفوذ کند و جنین را تحت تاثیر قرار دهد. در ۲۵ هفته ابتدایی بارداری زمانیکه سیستم عصبی مرکزی جنین (مغز و نخاع) درحال شکل گرفتن است، جنین به اشعه حساس تر است. میزان تابش اشعه به جنین نباید بیشتر از ۱۰۰ واحد باشد. در غیر اینصورت ممکن است کاهش بهره هوشی را در نوزاد شاهد باشیم. عوارض عمده رادیوگرافی مانند نقایص لوله عصبی ومیکروسفالی بدلیل برخورد با اشعه ایکس بین روزهای 9-60 پس از لقاح رخ می دهد.انجام رادیوگرافی با شدت 1 تا 2 راد در سه ماهه دوم و سوم بارداری ، ایجاد بیماری های خونی کودکان ( لوسمی ها ) را 5/1 تا 2 برابر افزایش می دهد. - میزان شدت تشعشع : دوز و میزان تشعشع برای ایجاد عوارض بارداری اهمیت ویژه ای دارد . معمولا رادیولوژیست ها درصورتیکه به آنها اطلاع داده شود میزان مناسب را تنظیم خواهند کرد.
2706