2733
2739

خاستم وور بزنم فک میکردم رد میشم یه لایتک ماشین تو جوب گیر افتاد و با یکم سپر بعد دقیقا همونجا که تصادف کردم مغازه دوست شوهرم بود و داداش دوستم بعد صدا که داد یه جور نگا کردن بهم اومدن هلش دادن ماشینو اوردن بیرون ایقد خجالت کشیدم اصلا حالم بده شوهدم چیزی نگفتا ماشینم چیزیش نشد ولی خیلللی خجالت کشیدم چیکار کنم ای خدااا😭

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂

خودت صدمه ندیدی ؟ 

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهتره شوهرت از زبون خودت بشنوه تا دوستش چند بالاخره شوهرت میفهمه یا دوستش بهش میگه

♡منو در تاپیک های فان و خاطره خنده دار تگ کنید♡ ◇آدرس آنلاین شاپم : online_shap_radman◇ ♧آدرس آتلیه آنلاینم : atelier_online♧ ☆به نیرو جهت کار در آنلاین شاپ نیازمندیم☆ □درخواست دوستی قبول نمیکنم□•°تیکر برای شب یلدا هست°•
2731

وور نه دور

من گلگیر ماشین و زدم به دیوار بدجور  ریده شده تو ماشین بابام🤧🤧🤧🤧

ک من اخه جلو بقیه ضایع شدم خیلی بد بود

اگه میشه واسه خوشبختیم یه یه صلوات بفرستید.من نه منم ننم منم چمن منم منم چمن😂😂😂😂
خودت صدمه ندیدی ؟ 

ن بابا😂ماشینم هیچیش نشد خجالت کشیدم از اشناها که میشناختم دلم میخاد زاررر بزنم فقط

2738
بهتره شوهرت از زبون خودت بشنوه تا دوستش چند بالاخره شوهرت میفهمه یا دوستش بهش میگه

بهش گفتم گفت باشه چیزی نگفت

چرا خجالت کشیدی برا هر کسی ممکنه پیش بیاد چه اشکال داره

اخه میشناختم سه چهار نفری اومدن وااای خیلی بد بود خدا چیکار کنم دوس دارم اصلا نبینمشون دیگه

اخه میشناختم سه چهار نفری اومدن وااای خیلی بد بود خدا چیکار کنم دوس دارم اصلا نبینمشون دیگه

عیب نداره چند روز دیگه یادت میره 

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

عزيزم اول اينكه خداروشكر خودت صدمه نديدي دوم اينكه بازم خداروشكر ك ماشينت زياد خسارت نديده و سوم اينكه هيشكي از اول راننده حرفه اي نبوده همه اوايل از اينجور اشتباها داشتن كم كم دستشون راه افتاده ولي سعي كن موقع رانندگي اساس كارتو رو حدس و گمان نزاري حتي اگه ي درصدم احتمال ميدي ك تو اين ناحيه دور زدن ممكنه فلان مشكلو درس كنه يا پارك كردن فلان جا ممكنه ي كم ناامن باشه يا چيزاي ديگه از خيرش بگذر و برو ي جايي ك أصلا مشكلي ايجاد نكنه تا ي كم قلق ماشين و رانندگي دستت بياد