2733
2734
عنوان

خانومایی که سز شدین یه لحظه میاین ؟

609 بازدید | 18 پست
سلام خوبین ؟ بچه ها من 8 روز از زایمانم میگذره روی بخیه هام چسب ضد اب زدن پرستاره گفت هر روز برم دوش بگیرم بعد 7.8 روز باز میشه ولی اصلا فرقی نکرده خودم بکنم یا دکترم میکنه چسبو بخیه رو میکشه ؟ کشیدن بخیه درد داره ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من که بعد 4 یا 5 روز چسبش خودش افتاد . نه عزیزم خودت نکن دکتر هم بری میگه آب بخوره می افته چسبش. بخیه من جذبی بود اصلا نکشیدم که بدونم درد داره یا نه.
نبض زندگی ما آیلین جونم.
2740
عزیزم من دکترم گفت بعد از مرخص شدن پانسمانت رو باز کن برو دوش کوتاه بگیر و بدنت رو با آب و صابون زیاد بشور تا بخیه ها ضدعفونی بشن و شسته بعد هم با سشوار خشک کن البته روی بخیه هارو نباید صابون بزنی کشیدن بخیه ها اصلا درد نداره نگران نباش
***الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم***
مبارکه من چسبو روز دوم زیر دوش خودم کندم دردم نداره نه چسب نه بخیه
وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
بچه ها شما که تجربه دارین من چند روزه اسهالم نی نی هم اسهال شده دکتر دارو داده خیلی فرقی نکرده زیاد شیر میدم اب بدنش کم نشه ام میترسم تکرر نداره ولی خبلب شله چیکا کنم براش ضرر نداره .؟
2706