2733
2739
عنوان

دوست پسر سابقم ب نامزدم پیام داده

9308 بازدید | 109 پست

سلام بچه ها اعصابممممم خیلی خورده مغزم داره مبترکه من ۳ سال پیش با اقایی دوست بودم ب قصد ازدواج ولی این شهر دیگ بود خواستگاری هم اومدن خانواده من مخالفت کردن منم گفتم دیگ رابطه تمومه وقتی خانوادم راضی نیستن و جدا شدیم ۱۱ ماهیه که با ی نفر اشنا شدم و پریروز بله برونم بود من کاملا گذشتمو براش تعریف کردم اونم گذشتشو گفته امشب یهو دیدم ی چیری فرستاد اون اقایی که ۳ سال پیش در ارتباط بودیم پیام داده به نامزدم ک من عشقم  دوس دارمو تو دوس پسرشی نامزدمم شروع کرده فش دادن که اسمشو نیار  اومم از الکی گفته ما همو دوس داریم حرف میزنیم منم قسم خوزدم واسه نامزدم اولش خیلیییی ناراحت بوو تو صداش بغض داشت بعد قسم خوردم براش گفتم ک دوسش دارم و قضیه هم گفته بودم براش بلاکش کرد و گفت کسی نمیتونه رایطمون خراب کنه ولی شدیدا حالم بده خیلی استرس دارم دلشوزع وجودم گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لطفا جدا ازینکه اعتماد همسرت رو جلب میکنی واقعا هم در عمل اونجوری باش 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️

شمارشو از کجا اورد 

خوب کاری کردی از اول گفتی بهش الانم واس گوشیت رمز نزار یه مدت 

داری باگوشی حرف میزنی یهو اومد هول نکن 

یطوری رفتار کن که ثابت بشه بی گناهی 

بعدا کم کم عادی میشه

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2740
خب خداروشکرنامزدت آدم باشعوری دیگه نگران نباش شوهرمن بود گیرش میاورد من واون باهم میکشت☹

از اولش گفته بودم بهش زمانی ک دوست شدیم همه چیو مو ب مو فک نمیکردم اینقد پیگیر باشه چن ساله گذشته

ایدی اینستاش نمیدومم از کجا پیداکرده میترسم ی دسیسع بچینه

نه بابااین دفعه به نامزدت پیام داد بهش بگو که بهش بگه برات شکایت میکنم نطمعن باش اینو بشنوه دمش و میزاره روکولشو میره

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
نه بابااین دفعه به نامزدت پیام داد بهش بگو که بهش بگه برات شکایت میکنم نطمعن باش اینو بشنوه دمش و می ...

ایدی مامانشو پیداکردم نمیدونم ب ننش بگم پسرتو جمع کن یا بدتر لج میکنه

عوضی تحصیل کزدس خیر سرش خوش قیافس نمیدونم منو واس چیشه

بعضی مردا خوششون میاد اذیت کنن و زندکیه طرفو بریزن ب هم ..فک میکنن طرف دوباره برمیگرده پیشش..در حالی بدتر از چشم میفته..

توام اذیت نکن زیاد خودتو عزیزم..نامزدت بهت اعتماد داره و خانوادتم خداروشکر در جریان بودنو اینا ک خاستگار بوده و رد کردن و میتونن ب پسره بگن..مثلا دوس پسر معمولی نبوده..پس غصه نخور‌.اون ببینه شما بی خیالین و نامزدت بهت اعتماد داره خودش خیلی سوسکی میره و دیگه پیداش نمیشه..چون کارش خیلی مسخره است!