2733
2739

یه پیام تو برام اومده نمیشه بخونمش هرچی کلیک میکنم روش نمیشه فقط نماد اش اومده رو پیام ولی هرچی کلیک میکنم نمیشه بخونمش میشه بگین چه کار کنم کا بشه بخونمش؟

کسی که برات فرستاده تعلیق شده و هیچوقت پاک نمیشه

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چند روز پیش اومدم نی‌نی‌سایت ۴۰ نفر پیاممو لایک و ریپلای کرده بودن ولی تاپیک ترکیده بود منم نتونستم ...

منم خیلی الان کنجکاوم اخه یه سوال از یه نفر پرسیده بودم خواستم جواب شو بدونم😥😥

2740
ینی دیگه هیچ وقت از حالت تعلیقی در نمیاد؟؟ اگه کاربریش درست بشه اونوقت باز نمیشه خوندش؟

نمیدونم 

آخر نفهمیدیم زندگیه یا شکنجه گاه...                        خسته‌ام...                                                                              مثل هیزمی که سوخته و خاکستر شده                             ولی بازم ازش انتظار دارن بسوزه...   🖤🥀                                     اگر زندگی مرگ است و مرگ است زندگی                                  پس درود بر مرگو  🖤 ⚰️ 🖤   مرگ بر زندگی                                                                                                                                    مثل تنه خسته ایی که خواب میخواهد💔                                 انقدر خسته است جانم!   🖤  🖤                                          که مرگ میخواهد🥀⚰️🥀.                                                    نیستی بابا...  و همین برای خوشبخت نبودن کافیست. 

امتحانت خوب میدی اگه درست بود بیا بقیه ش بگم

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
 مرسی فدات درست بود قبول شدم حالا بقیه شو بگوو شرمنده ب زحمت انداختم تون

عزیزم من زیاد سایت نمیام درخواستتون گم کردم اما کمی از شرحالتون میگم امیدوارم به جوابتون برسید

درونت اشوبه غم داری خس تنهای ازارت میده سالها پیش یه عشق نافرحام پشت سر گذاشتی گاعی بهش فک میکتی ارزوت ازدواجه  و از تنهایی در امدن از اجتماع گریزون شدی خسته ی اما ناراحت نباش گلم به زودی اقبال بلندت روشن میشه همین روزا یه خبر خوب به خانواده میرسه یه سفر میبینم سال اینده ازدواح میکنی از تنهای درمیای بیشتر هوای اطرافیان داشته باش یکی از نزدیکان ازت دلخوره دلش بدست بیار💝

دلم میخواد خونه م زوتر ساخته بشه وسیله های بنجلم بچینم توش خودمم وسط قالی دراز به دراز بیوفتم هر کس زنگ زد گفت کجای بگم خونه خودم 😭😭😭ای خدا یعنی میشه 😔😔پسرم سر تو حافظه حوصله توان زانو کمر دندون مو همه چیزم نابود شد اگه زنت نذاره بیایی ببریتم دکتر خودم جررررررش میدم 😑😑😑
عزیزم من زیاد سایت نمیام درخواستتون گم کردم اما کمی از شرحالتون میگم امیدوارم به جوابتون برسید درون ...

مرسی فدات بابت پاسخ کامل و قشنگ تون موفق باشین 

2706