2733
2734
تو غذا امعلونه که خطرناکه چرا ب پزشک مراجعه نمیکنید؟؟اختلال خاصی دارید؟همه تا پیکاتون سوسک کشه

یعنی دستمون آغشته به پود. ر سم سوسک کش باشه مقدار خیلی خیلی کم به غذا بخوره میمیریم؟

عزیزم خیلی داری فکرای الکی میکنی هیچی نیس بخدا همه تو خونشون با پودر سوسک میکشن ولی به‌ش فکر نمیکنن ...

یعنی همه پودر سم سوسک کش استفاده میکنند و اصلا بهش فکر نمیکنند؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی پودر سوسک کش بیهوده هست که من نگرانم ؟ حس میکنم دستم پودری بوده به هر جا و هر کس و هر جنس و غذا ...

ن کسی اینجوری نیست باور کن داری عذاب میکشی خودتم میدونی فقط نمیخوای قبول کنی تا بری پیش دکتر من واقعا ناراحت میشم میبینم همش داری عذاب میکشی

2728
تو غذا امعلونه که خطرناکه چرا ب پزشک مراجعه نمیکنید؟؟اختلال خاصی دارید؟همه تا پیکاتون سوسک کشه

لطفا جواب بده عزیزم حتی اگر مقدار کوچکی بخوره به دستمون و به غذا بخوره میمیریم؟

2740
گلم اگر مقداری دستم آغشته به پودر سم سوسک کش باشه چطور ؟ به غذا بخوره نمیمیریم؟

گفتم که نه نمیمیری عزیزم.من جای تو باشم اول دستمو با آب و مایه میشورم بعد میرم سراغ غذا.دیگه‌ام پودر سوسک کش تو خونه استفاده نمیکنم چه کاریه اخه،چرا اینقد خودتو اذیت میکنی؟؟؟

گفتم که نه نمیمیری عزیزم.من جای تو باشم اول دستمو با آب و مایه میشورم بعد میرم سراغ غذا.دیگه‌ام پودر ...

اخه قبلاً خورده بود به غذا خودم نخوردم ازش ولی دستم مقداری خیلی خیلی کم آغشته به پودر بود . پس کسی نمیمیره درسته ؟ 

اخه قبلاً خورده بود به غذا خودم نخوردم ازش ولی دستم مقداری خیلی خیلی کم آغشته به پودر بود . پس کسی ن ...

خودت میگی قبلا خوب اگه خدایی نکرده این پودر آدم کش بود الان کسی که اون غذا رو خورده همون موقع میمرد دیگه.خودتم که نخوردی دیگه نگران چی هستی.واقعا از ته دلم برات آرزو میکنم که این فکر هر چه زودتر از ذهنت بره بیرون تا راحت بشی عزیزم

خودت میگی قبلا خوب اگه خدایی نکرده این پودر آدم کش بود الان کسی که اون غذا رو خورده همون موقع میمرد ...

گلم پس مطمن هستی کسی که اونو خورده نمیمیره؟ ممنون میشم جواب بدین 

لطفا جواب بده عزیزم حتی اگر مقدار کوچکی بخوره به دستمون و به غذا بخوره میمیریم؟

نه هزیزم

خاهره من ناتوان ذهنی هستش،و علاقه ب جمع کردن اسپری و عطر و...داره 

ب اشتباه قوطی پودر سوسک از قفسه حمام برداشته بود و تو کیف دستیش گذاشته بوو همه دستاشو لباساش پودری بود

من یهو رفتم خونشون فهمیدم ازش گرفتم

مادر و پدرمم سن بالان،مامانم میگفت من میگم این دختر چرا چند روزه همه جاش پودریه ولی نفهمیدم چیه

خداروشکر چیزیش نشد...شمام نگران نباش

2706