2230
2217

سلام. ببخشید لباس کسی کلا آغشته به پودر سم سوسک کش باشه دستش به چیزی بخوره خطر داره؟

با اجازه اسی کسی میخواد تو اکیپ لاغریمون باشه؟

تاپیک اخرمو بخون😍😍💪🍏

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍

دستتو نشوری بعد چیزی بخوری امکان مسمومیت هست

💖بالای آسمان این شهر ❤خدایی❤را دیده‌ام که "هر  غیر ممکنی راممکن میکند"💖خدایا دوستت دارم💖🥰🥰❤جوانیم فدای قدمهایت یا 💖صاحب الزمان💖ادرکنی ❤میشه برا سلامتی و ظهور آقا امام زمان و حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید🙏🙏لطفا اینقدر درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم⛔

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215
والله من که ۴۷ کیلو ام

وایی😍😂 منم میخوام بشم ۴۷😕

وزن فعلی=۵۷ وزن هدف=۵۰                هه این کاربری دست ۵ تا جاری و یه مادرشوهره😎😎 از هدفم دست نمکشم امروز همون دیروزیه که منتظرش بودم عضو گروه آبی😍
همه میگن خیلی لاغری قدم ۱۶۴ 

اره خوب نسبت به قدت متوسط رو به لاغری

بیا من یکم از وزنمو مجانی بهت میدم🤣😕

2050

از ده روز پیش دارین تاپیکشو میزنین هنوز نتیجه نگرفتین؟؟

کاربری دوم  شامپو تخم مرغیتونم  فن خلسه ام😍من برای همه پیام دارم،یه پیام دارم برای دروغ گوهای نینی سایت:کیییی از پشت لباساتو مییبندههه؟😂یه پیام دارم برای اقایون نینی سایت:چند ماهشه که اومدی اینجا؟  یه پیام دارم برای خانواده ی عزیزم،لطفا خواهشا شبا نیاین بالا سر من که مثلا محبت کنین پتو بکشین روم زهر ترک میشم  هنوز داری میخونی؟ دمت گرم،حالا ببین،یه پیام دارم برای تویی که اینو میخونی،ادامشم بخون  👌🏻حماسه های فراموش نشدنی نینیسایت:شوهرم ۵۰۰ میلیون حقوق میگیره،ماهی ۸۸ کیلو گوشت میخوریم،اقدس الویه،زنمو از خونه میندازم بیرون،پی پی بچم شله یا خوبه، پدر شوهرم هیزه،خواهر شوهرم گفت.... مادر شوهرم گفت....،و...    عاشق این اموجی ام  تبریک به تو ای هموطن که تا اینجا خوندی،این پشتکارو توی یه کار دیگه داشتی یه چیزی شده بودی برو دیگه چیزی برای خوندن اینجا نیست  
وزنم باید چقدر باشه؟

به نظرم ۵۰ تا ۵۴ خیلی اوکیهههه 

اگه میخوای وزن بیاری باشگاه برو به علاوه هیکلت وزن هم میاری

مثلا با لباس آلوده به پودر سم سوسک کش برم اداره اینا دست به برگه بزنم خطر ناکه؟

نه بابا چه خطری ولی حالا که نگرانی لباستو بنداز لباسشویی تمیز شه دیگه

💖بالای آسمان این شهر ❤خدایی❤را دیده‌ام که "هر  غیر ممکنی راممکن میکند"💖خدایا دوستت دارم💖🥰🥰❤جوانیم فدای قدمهایت یا 💖صاحب الزمان💖ادرکنی ❤میشه برا سلامتی و ظهور آقا امام زمان و حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستید🙏🙏لطفا اینقدر درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم⛔
2051