2752
2734
عنوان

فال قهوه ..هر کی بلده بیاد فالمو بگیره +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 66 پست
بهم نگفتید خب. ببین این حال بدت بخاطر چشم زخم هستش چون بالاام تا عکسو دیدم ته فنجون شکل چشم بود چشم ...

از شوهرم و بچم چیزی نیفتاده؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ن چیزی ندیدم گفتم ک باکسی دارید میرقصید شاید خودتون و بچتون بوده. دختره بچتون؟

دخترم سه سال و نیمه هست..

پیشم نیست فعلا..رفته به باباش سر بزنه....داریم از عم جدا میشیم

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
دخترم سه سال و نیمه هست.. پیشم نیست فعلا..رفته به باباش سر بزنه....داریم از عم جدا میشیم

براتون ی چیزی شبیه ب معجزه افتاده.صبرکن شادی داری

پناه بر تو ک بی واژه مرا میشنوی.....

ممنونم عزیزم..برات ایت الکرسی میخونم

عزیزم اومدی اینو برام تفسیر کن ،به نیت خاصی زدم مرسی 

من محمدو نمی بینم ولی محمد ۹۰ درصد مواقع کارسازه اگ بگی ممدی حداقل ۵ نفر تو فامیل طرف در میاد 😂 کجا ...

ای تو روحت😂😂😂😂😂😂😂👌

وای اسی فدات شم برا منم بخور😍😍تفسیر کنه این خانوم برات ایت الکرسی و حمد میخونم😄😄

جوون اسمتو بگو دفعه دیگ درست کردم خوردم به نیت تو میخورم تگت میکنم بیای