2737
2734
عنوان

تا حالا احساس تنهایی کردین؟

69 بازدید | 9 پست

هیچکس بهم اهمین نمیده.نه توی مدرسه نه دوستای قبلیم.به دوستام زنگ میزنم و میگم چرا اصلا بهم زنگ نمیزنین.هفته ای یه بار بهم زنگ بزنین.ولی هیچوقت بهم زنگ نمیزنن.راستش تا حالا دوست پایدار و خوبی نداشتم همشون در حد یکی دو تا بودن و گذرا. عرض  یکی دو سال  هم ازشون جدا شدم.بچه های مدرسه وقتی میخوان باهام حرف بزنن اولین جملشون اینه که تو بگن بچه مثبتی نه؟معلومه مثبتی اونم پرومکس😒من تو برخوردم رعایت میکنم و با همه خوب رفتار میکنم.ولی خب هر چقدرم براشون خوب باشم جزو اولویت های اخرشونم...

save weaks#stay clean

اره خیلی 

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولین مشکلت اینه ک اعتماد بنفس نداری و خودتو دست کم میگیری.تا وقتی تو خودت خودتو دوس نداشته باشی هیچکس قرار نیس تورو دوس داشته باشه و اینکه خیلی به دوستات اصرار نکن نمیدونم چن سالته ولی سنت ک بره بالاتر میفهمی هیچکدوم ارزش نداشتن و همین تنهاییو ترجیح میدی

خودم از همه دوستام جدا شدم تنهای تنهام وابسته کسی هم نیستم خیلیم خوبه ن منتظر پیام کسیم ن کسی منتظر زنگو پیاممه😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2740
اولین مشکلت اینه ک اعتماد بنفس نداری و خودتو دست کم میگیری.تا وقتی تو خودت خودتو دوس نداشته باشی هیچ ...

منم خیلی اصرار نمیکنم در حد کم پیدایی.و در حد شوخی بهشون گوش زد میکنم.خودمم تنهایی رو ترجیح میدم ولی وقتی میبینم اطرافیانم دارن منو دست کم و نادیده میگیرن خیلی ناراحت میشم.اونم در مقابل این همه توجهی که دارم.قبلا هفته ای حداقل یه بار بهشون زنگ میزدم.ولی الان دو ماه یه بار هم نمیزنم.شمارشون رو هم پاک کردم چون بدرد نمیخوردن که توی گوشیم باشه.

save weaks#stay clean
منم خیلی اصرار نمیکنم در حد کم پیدایی.و در حد شوخی بهشون گوش زد میکنم.خودمم تنهایی رو ترجیح میدم ولی ...

افرین همینه.بگو ب درک .عزیزم بجای اینک درگیر دیگران باشی رو خودت کار کن برو باشگاه برو خرید برو کافه حتی تنهایی خودتو ب کسی وابسته ندون چون هیچکس تااخر عمر برات نمیمونه و در نهایت تنهایی.مطمعن باش هرچقد بیشتر وارد اجتماع شی کمتر حوصله ت سرمیره و درگیر ادمای بی فایده نمیشی