2737
2734

جنین فریز آماده دارم فقط میخام بزارم

کسی میدونه از وقتی مراجعه کنم تا چند ماه بعد برام میزارن

لطفا سه تا صلوات برای ظهور امام زمان میفرستی🌷🌷🌷 

گلم شما کجا فریز کردی؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معمولا اونقدری طول نمیکشه اگه مشکلی نباشه وآزمایش واینات تکمیل باشه آنی وارد سیکل میشی دیگه 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍

بستگی ب روش کار دکترت داره

من دوستم فریز داره هیسترو نوشت براش اول 

بعد گفت ماه قبل انتقال میده سینال اینا نوشت براش ک روند طبیعی بدنش هم حفظ شه ولی انتقال نداد

الان سومین ماهه ک انتقال ندادن

منم ۲ ماه فریزه هنوز خبری از انتقالم نیس هی چیزای جدید تجویز میکنه برام

خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
معمولا اونقدری طول نمیکشه اگه مشکلی نباشه وآزمایش واینات تکمیل باشه آنی وارد سیکل میشی دیگه 

ببخشید قبلش چ آزمایشاتی باید بدم

2740
بستگی ب روش کار دکترت داره من دوستم فریز داره هیسترو نوشت براش اول  بعد گفت ماه قبل انتقال می ...

میخام بگم کلا بدون دارو میخام انتقال بدن برام خدا کنه قبول کنن

دارو عوارض داره از طرفی ی دونه دختر دارم

میخام بگم کلا بدون دارو میخام انتقال بدن برام خدا کنه قبول کنن دارو عوارض داره از طرفی ی دونه دختر ...

اول بدنتو از همه جهت چک میکنن گلم

فک کنم کمه کمش یک ماه طول بکشه برات

خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
ببخشید قبلش چ آزمایشاتی باید بدم

شما بعد چندساله میخای بری برا انتقال؟

خب معمولا همین آزمایشای روتین اگه تایمش خیلی گذشته باشه ازت میخان یا مثلا اگه چندتا انتقال منفی داشته باشی آزمایش ایمنی انعقادی هست و.... خب اینا پروسه اش یکم طول میکشه

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍