2733
2734
عنوان

بیاین یکم بخندیم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 30 پست
تازه عقد کرده بودیم نامزدم تنها تو اتاق من بود بعد چند دقیقه اومد بیرون با دیدنش شوکه شدیم دیدیم دوت ...

واااای😂😂😂یاد جواد رضویان افتادم که با تلی که زده بود رو سرش واسه سرگرم کردن بچه فامیل رفته بود بیرون نوشابه بگیره ، تله هم رو سرش😂جالب اینجاس میگفت تا اومدم خونه خانمم بهم نگفته نفهمیدم وسط راهم چند نفر باهاش عکس گرفته بودن😂😂😂

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
من خودم حالا زیاد خنده دار نیست ، ولی همشون مثل هندیان حتما حتما هررررغذایی ک باشه باااید فلفل بخورن ...

😂

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به درزدن اصلااااا اعتقادی ندارن صدبار مچ من وهمسرم گرفتن آرامش ندارم پیششون این رفتاربده نه خنده دار ...

😐رفتار اجتماعی بلد نیستن

برم خداروشکر کنم فلفل میخورن فقط

البته همشون از دم زخم معده دارناااا ، ولی ادویه و فلفلللل زیاد میخورن اصلا نمیشه باهاشون غذا خورد از بچگی همینجوری عادت کردن ، نه جنوبین نه هندی🤦🏻‍♀️

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
تازه عقد کرده بودیم نامزدم تنها تو اتاق من بود بعد چند دقیقه اومد بیرون با دیدنش شوکه شدیم دیدیم دوت ...

🤣

🌹🌹🌹دعاکنید از شر فرد حسود و موذی زندگیم راحت بشم و چشمای نحسشو  از زندگی من بندازه بیرون🌹🌹🌹حلالم کنید خداحافظ
2731
وقتی مهمون تو خونش هم بود برق و خاموش کرد رفت خوابید ساعت ۱۰ شب و به همسرشم‌گفت بیا دیگه بخواب  ...

😐مهمونا رو ول کرد رفت خوابید؟😂😂 احساس راحتی مفرط میکرده خو

والا تنها موضوع خنده دار زندگی مشترکم بادهای سرگردانیه که گاهی از طرف من و خودش رها میشه، دیگه شادی ...

😂در پناه طبیعت موفق باشید

الان همه میان خاطرات پربار گ...وزاشونو تعریف میکنن😂😂

کار خوبی کردی انشالله همیشه دلت شاد باشه که فکر شادی بقیه هستی 

قربونت برم😘♥️

بابام خدای خنده😂انقد چیزای خنده دار داره ک نگو

بگو بگو😂بابای خودم یه مدت باهام موسیقی کار میکرد ، گفت دخترم برو اون نف و دِی رو بیار

بزرگوار منظورش دف و نِی بود😂تا سالها سوژه‌ش کرده بودم چطوری نف و دی؟

😐مهمونا رو ول کرد رفت خوابید؟😂😂 احساس راحتی مفرط میکرده خو

بله یه اقای جوون، مثلا مهمون برادر خانومهاش بودن که یکیشون تازه عروس بود شب نشینی دعوت کرده بود ساعت ۸ گفت بیاید ساعت دهم رفت خوابید به زنشم‌گفت بیا. ما تو تاریکی خداحافظی کردیم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
بله یه اقای جوون، مثلا مهمون برادر خانومهاش بودن که یکیشون تازه عروس بود شب نشینی دعوت کرده بود ساعت ...

عوا🤕من فکرم خانومه به شوهرش گفته بیا بریم بخوابیم😐🌹چقدر بعضیا...

عوا🤕من فکرم خانومه به شوهرش گفته بیا بریم بخوابیم😐🌹چقدر بعضیا...

نه شوهره گفت

اون‌موقع به هم ریختم اما تو تاریکی همو ماچ میکردیم که زودتر بریم و اونم هی خانومش رو صدا میکرد خانونشم‌میگفت اومدم ، چشم الان میام خنده دار بود. اصلا ساعت ۸ خدایی شب نشینی نیست که ما اومدیم خونه شام‌خوردیم تازه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
بگو بگو😂بابای خودم یه مدت باهام موسیقی کار میکرد ، گفت دخترم برو اون نف و دِی رو بیار بزرگوار منظو ...

ب خورشت کرفس میگ خورشت چرف😂😂

ب چایی میگ شاهی

توی دلم سند مرگ اونو امضا‌ کنش🖤🥀