2733
2739
عنوان

بیاین یکم بخندیم😂

478 بازدید | 30 پست

خانوماااا بیاین تو این فضای غموار سایت یکم بخندیم حالمون عوض شه

از عجیب ترین رفتارا خانواده شوهر یا خود همسرتون بگین که اون اخلاق یا رفتار خیلی با خانواده شما فرق داشته😁

یا کلا هر اخلاق عجیب وخنده داری که ازشون دیدید رو بگید😎😂

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

من خودم حالا زیاد خنده دار نیست ، ولی همشون مثل هندیان حتما حتما هررررغذایی ک باشه باااید فلفل بخورن همراهش ، خیلی تند خورن☹️من اصلا نمیتونم ، بار اول رفتم خونشون مثلا مراعات حال منو کرده بودن فلفل نریخته بودن😂😂ولی خدایی سوختم بازم چون عادت ندارم

شماهم بگید 😎

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخلاقاشون فقط روی مخه...خنده دار نیست اصلا...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2731

بابام وقتی مادرم داشت میرفت بیمارستان بستری شه

روبه خواهرم کرد گفت دخترم وقتی مادرت رفت بیمارستان تو حق داری فقد دوجا بری یکی میری خونه مادرم و تموم 😐😂😂

توی دلم سند مرگ اونو امضا‌ کنش🖤🥀

تازه عقد کرده بودیم نامزدم تنها تو اتاق من بود بعد چند دقیقه اومد بیرون با دیدنش شوکه شدیم دیدیم دوتا کلیپس کوچیک رنگی منو تو تنهایی خواسته امتحان کنه زده به موهاش یادش رفته برداره با همونا اومده بیرون نشسته جلوی همه اونم با چه اعتماد به نفسی هممون ترکیدیم

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2740
سلام عزیم خوبی بیشتر تاپیک بذار  شکلات جان

سلام گلم خوبی شما؟😄ببخشید بجا نمیارم

باشه تا جایی که وقت کنم یا سوالی پیش بیاد حتما ، فقط امشب حس کردم فضای سایت غمواره😁گفتم تایپیک شاد بزنیم دلمون وا شه

بابام وقتی مادرم داشت میرفت بیمارستان بستری شه روبه خواهرم کرد گفت دخترم وقتی مادرت رفت بیمارستان ت ...

😂😂😂😂ای بابا

سلام گلم خوبی شما؟😄ببخشید بجا نمیارم باشه تا جایی که وقت کنم یا سوالی پیش بیاد حتما ، فقط امشب حس ...

کار خوبی کردی انشالله همیشه دلت شاد باشه که فکر شادی بقیه هستی 

هیچ ورزشی برای قلب بهتر از خم شدن و گرفتن دست افتادگان نیست   جان هولمز
2706