2733
2739

میگه شوهرم خیلی سرده باهام جاشو خیلی وقته جدا کرده اصلا باهام حرف نمیزنه خونوادشم باهاش خوب نیستن تولد خواهر شوهرش بود جاریشو بچه هاش دعوت بودن رفتن ولی از دوستم پنهون کرده بودن ازهمه بدتر همین رفتارای شوهرشه میگه تو جهنمم ولی بخاطر دخترام تحمل کردم تا الان.میگه میخوام بزارم برم خونه عموم دیگه برنگردم میخواد جداشه.من میگم دست خالی نرو بالاخره ی داستانی بشه یه آتویی ازش داشته باش.بنظرتون همینطوری بزاره بره مهریه و ایناشو میتونه بگیره شوهره شکایت نمیکنه ازش ک خودش گذاشته رفته هرچی میدونین بگین

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودش خونه رو ترک نکنه و دادخواست طلاق نده ولی اگه بیشتر از ۴ ماه هست که شوهرش باهاش رابطه نداشته میتونه شکایت کنه و پزشک قانونی هم میتونه تشخیص بده ولی تو این ۴ ماه نباید خودارضایی داشته باشه حتی.

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 
بزاره بره که نمیشه اول ببینه دردش چیه خب نمیشه باهاش حرف بزنه 

میگه تو باید همه جوره با زندگی بسازی هرکاری من و خونوادم کردیم تو سکات باشی خیلی محدودش کرده

2738
منم همین مشکلاتوداشتم الان خداروشکرمشکلاتم باکمک خداومشاورداره حل میشه

منم خیلی بهش گفتم برو مشاوره میگه شوهرم نمیاد اصلا

عزیزم خانواده شوهر برن به جهنم رفتاراونا ملاک نیست .احتمالا چون تختشون جداست مشکلات زیادی چشم میاد این مورد خیلی تاثیر داره توروابط .دوستت سعی کنه این مورد رو حتما حل کنه .با اصلاح خورد و خوراک واصلاح رفتار و فراموش کردن مقطعی گذشته تااین سردی رفع بشه

منم خیلی بهش گفتم برو مشاوره میگه شوهرم نمیاد اصلا

شوهرمنم نمیومد

به مشاورگفتم به زوروتهدیدآوردمش

گفت خونواده های ایرانی مشاوره روقبول ندارن،ولی وقتی زندگیشونوتوخطرببینن باسرمیان

عزیزم خانواده شوهر برن به جهنم رفتاراونا ملاک نیست .احتمالا چون تختشون جداست مشکلات زیادی چشم میاد ا ...

نگو اینو خونواده شوهر خیلی تاثیر دارن هم تو روحیه خود عروس و هم تو رفتار خود شوهر

2706