2737
2739
عنوان

سولا در مورد عمل در آوردن رحمممم

1173 بازدید | 11 پست
سلاااام دوستان میخواستم بدونم کسایی که تجربه دارن در مورد عمل در آوردن رحم ،،، ادم تا چند وقت بعدش باید بخوابه ؟؟

اگه یکی دو هفته بعدش بعدش بلند بشه و مسافرت بره چه مشکلی براش پیش میاددددد !!!!!!!!!!

مرسیییییییییییی
سلام ندا جون خودت میخوای در بیاری؟مگه چند سالته؟

نمیتونه یکی دوهفته ای بلند بشه یه هفته فقط بیمارستانه بعدش هم تا یک ماه خیلی باید آروم راه بره و مراقب باشه طبق تجربیات خودم گفتم
خدایا به خاطر همه چیز شکرت ...
سلام عزیزم نه برای خودم نمیخوام خاله ام میخواد در بیاره و دو هفته بعدش هم میخواد بره مشهددددد

هر چی بهش می گم گوش نمی کنه فقط می گه تو بگو چه ضرری داره برام من که دیگه چیزی ندارم که بخواد خونریزی داشته باشم !!!! منم نمی دانم چی جوابش را بدمممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مساله خونریزی نیست مساله خوب شدن بخیه های داخلیه .حالا بهش بگو از دکترش بپرسه .

اتفاقا منم مشهدم...

ولی نگران نباش بعد از عمل خود مریض حال خودشو بهتر درک میکنه شاید انشالله انقدر حالش خوب بود که تونست راحت بره سفر
خدایا به خاطر همه چیز شکرت ...
2731
صبح بخیر مامان من چند سالی میشه که در اوده تا جایی که بیاد دارم نزدیک به یک ماه فقط رو تخت بود خودش میگفت من 3 بچه طبیعی زایمان کردم و 2تا سقط داشتم اینهمه اذیت نشده بودم نزارین بره مشهد چون خیلی خطرناکه به خونریزی میافته و کل زحماتشو به باد مده
2738