2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان كسي دكتر عليرضا لطفي رو مي شناسه يا تجربه ي عمل بيني با ايشون رو داشته ؟

من ۴سال پیش عمل گردم پیشش.راضی ام😊

حتی اگه فرشته هم  باشی همیشه ی نفر پیدا میشه ک از صدا بال زدنت خوشش نمیاد.!خودتو گرفتار حرف مردم نکن""🌸"
بچه ها منم بعد عید میخوام بینیمو عمل کنم رفتم پیش دکتر شهرام قاسم بگلو مطبش تو شیخ الرئیسه بهم اطمین ...

سلام ميشه لطفا بگين بينى تون رو پيش دكتر قاسم بگلو عمل كرديد يا نه واينكه اگر عمل كردين ازش راضى هستين يا نه؟ لطفا جواب بدين🙏

2731
با سلام  دکتر علیرضا لطفی هم خوبه  من که یک ماهه عمل کرده ام راضی هستم

ببخشید الان که مدت بیشتری از عمل تون میگذره بازم راضی هستید از دکتر لطفی؟ مراجعینش اکثریت عملشون خوب درمیاد؟

دکتر توتونچی به درد نمیخوره رید تو بینیم دکتر نادر پور هم به درد نمیخوره 

چرا بینی ت چطور شده؟

استاتر های عزیز لطفا لایک نکنین البته قبلا مراتب تشکر خود را بابت مهمان نوازی تان اعلام میکنم
دکتر توتونچی به درد نمیخوره رید تو بینیم دکتر نادر پور هم به درد نمیخوره 

سلام دوست صمیمی من حدود ۱۶ سال پیش بینی اش رو دکتر توتونچی عمل کرده واقعا خیلی قشنگ درآورده تازه اون زمان که همش عروسکی و تابلو عمل میکردن .مشکل تنفسی هم نداره.میشه بگین چرا گفتین بده کارش؟

2738
بچه ها منم بعد عید میخوام بینیمو عمل کنم رفتم پیش دکتر شهرام قاسم بگلو مطبش تو شیخ الرئیسه بهم اطمین ...

جسارتا شما عمل کردین؟من بین دکتر شهرام قاسم‌ بگلو و دکتر لطفی شک دارم .شما کدوم رفتین؟راضی هستین؟

سلام ميشه لطفا بگين بينى تون رو پيش دكتر قاسم بگلو عمل كرديد يا نه واينكه اگر عمل كردين ازش راضى هست ...

شما عمل کردین؟(چون ۱ سال میگذره از نظرتون)پیش می عمل کردین؟و آیا راضی هستین؟

اینجا ک من ندیدم داستان عمل بینیتونو راضی هستین؟ چقد شد هزینه ش؟

سلام من با دکتر مقبولی اصل عمل کردم و ناراضی هستم از بابت شکل ظاهر و مهم تر نفس کشیدنم . فقط به ظاهر بینی دست میزنه  و بلده بینی رو قیچی کنه و کوتاه کنه ولی کاری به داخل بینی وراه تنفسی و  شاخک بینی و گرفتگی بینی نداره. من ۶ ماهه از عملم گذشته هنوز مشکل شدید تنفسی دادم حس میکنم سواد لازمه گوش حلق بینی رو نداره واقعا میگم فقط جراح صورت هست .داستانم مفصله اسم دکتر رو سرچ کنید تو نی نی سایت پیداش میکنین میتونین بخونین تو انتخاب دکتر بی نهایت دقت کنین همین رو میتونم بهتون بگم.