2737
2734

سلام به همگی دوستان.من انحراف بینی دارم و تو سی تی لاسکنم کاملا مشهوده .که منجر به سیوطیت مزمن شدم سه ساله امانم و بریده و اصلا به درمانهای دارویی جواب نداده.دنبال برطرف کردن انحراف بینی و عنل آندوسکوپی سینوسلم هست ولی میخوان دکترش خوب باشه که درصد بهبودیم بالا باشه..کسی از دوستان عنل سینوزیت و انحراف بینی داشته تو تبریز.راضیه؟لطفا راهنماییم کتید.ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام و عرض خسته نباشید.دوستان و کاربرای گرامی کسی اطلاعی داره بیمارستان الغدیر تبریز که یه بیمارستان نظامی هس کارش چجوریه؟من خودم سرباز نیروی انتظامیم و مشکل انحراف بینی دارم میخواستم ببینم اگه دکترای گوش حلق بینیش خوب هست همینجا با دفترچه که رایگان هس عمل کنم لطفا کسی اگه از دکتراش اطلاعی داره بگه.با تشکر

2728
با سلام و عرض خسته نباشید.دوستان و کاربرای گرامی کسی اطلاعی داره بیمارستان الغدیر تبریز که یه بیمارس ...

سلام.پارسال یکی از اشناهامون یه دختر۱۸ساله بودو انحراف بینی داشت توالغدیر  قبل ازعمل فوت کردن دلیلش هم قطع شدن لوله اکسیژن بود متوجه نشده بودن ومتاسفانه جونشو ازدست داد بیچاره میخواست ازدواج هم بکنه ساکن قراملک بود یه غوغایی شده بود ک نگوو

خدا جونم دستمو بگیر بدجور زمین خوردم 😟

بچه ها منم بعد عید میخوام بینیمو عمل کنم رفتم پیش دکتر شهرام قاسم بگلو مطبش تو شیخ الرئیسه بهم اطمینان دادک قیافم قشنگتر میشه 

کسی میشناستش ؟ یا کاراشو دیده مورد تائید هس؟ هزینشم تو بیمارستان سینا و امام رضا گفتن چیزی حدود۴تومن میشه 

ولی تو شخصی نزدیک ۸تومنه

توروخدا ج بدین استرس گرفتم

خدا جونم دستمو بگیر بدجور زمین خوردم 😟
2738