2733
2734
عنوان

خانمای باهوش کیا قلک طلا سوتی دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3305 بازدید | 48 پست
اجرت و مالیات نداره عزیزم 

اگ اینطوریه خیلی خوبه ادم   هی بخره برسه ب گرم بعد بفروشه دیگ  ضرر نمیکنه البته اگ ب قیمت طلای  پای تابلو بردارن

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
اگ اینطوریه خیلی خوبه ادم   هی بخره برسه ب گرم بعد بفروشه دیگ  ضرر نمیکنه البته اگ ب قیمت ...

من میگم بخره نگه داره  عجله نکنه برای فروش پس انداز بلند مدت  

و اینکه هر طلا فروش ببری میتونی تعویض کنی طلا برداری 

خیلی بهتر از پوله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم یاسی جان  حالا همین پارسیان ها بنظرت خوبه برا بلند مدت ؟ اخه شنبدم میگن پارسیان سودش کم ...

ببین من موقع خرید پرسیدم گفتم موقع فروش ازش کم میشه گفت نه. قیمت هم نکردم ک ببینم چقدر گرون شده

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2731

عزیزم میشه لطفا بهم توضیح بدی چطوری باید بخرم این رو؟منم مقدار کمی پس انداز دارم در حد 400 اینا هی داره ارزشش کمتر میشه چطوری و از  طلا فروشی ها باید بخرم؟بگم طلا سوتی؟سرچ کردم چیزی نیاورد .

میتونم برم همین فردا بخرم؟قیمتا الان نرماله یا خیلی بالا رفته؟توروخدا جوابم رو بده گلی واقعا نمی‌دونستم همچین چیزی رو 

من 2 تا 400 یه 600 یه 650 و یه 150 دارم

عزیزم به نظرتون کار درستی هست با پولی که زیر یه تومن هست برم از اینا بخرم؟یا برم لباس بخرم؟قبلا با این پول میتونستم یه کفش خوب بخرم که الان با این قیمت ها چیزی می‌خوام نمیتونم به سرم زده بود برم لباس بخرم که این تاپیک رو دیدم 

برم مغازه چی بگم؟سنم کمه به خدا تا الآنم پس انداز نگه نمی‌داشتم اصلا 

عزیزم به نظرتون کار درستی هست با پولی که زیر یه تومن هست برم از اینا بخرم؟یا برم لباس بخرم؟قبلا با ا ...

ببین من همش میدادم لباس و چرت و پرت. ولی الان با 200 تومنم یه پارسیان میخرم. برو طلا فروش. بگو سکه ی پارسیان میخام مثلا حدود 300 تومن. بعد اون خودش میگه چند سوت و چ قیمتی هست. من الان نزدیک 3 تومن پارسیان دارم. میتونی زیاد ک شد ببری باهاشون طلا بخری

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2740
عزیزم به نظرتون کار درستی هست با پولی که زیر یه تومن هست برم از اینا بخرم؟یا برم لباس بخرم؟قبلا با ا ...

اینم طلا هست دیگه. فقط وزنش پایینه. من خودم ی قرعه هم دارم 5 تومنه. اون در بیاد سکه هامو هم میفروشم حدود 10 تومن جور کنم بزارم بانک. با سودش یه قرعه دیگه بنویسم یا هم هر 2 ماه با سودش پارسیان بخرم

ببین من همش میدادم لباس و چرت و پرت. ولی الان با 200 تومنم یه پارسیان میخرم. برو طلا فروش. بگو سکه ی ...

مرسی عزیز دلم💙واقعا ممنونم منم هینکار رو میکنم من الان 150 تومن دستم هست،بقیه اش تو قلکه که باید یه طوری بردارم مامانم نفهمه...با همین میتونم چیزی بخرم؟

مرسی عزیز دلم💙واقعا ممنونم منم هینکار رو میکنم من الان 150 تومن دستم هست،بقیه اش تو قلکه که باید یه ...

میبینی ک استارتر 100 سوتی رو خریده 150 تومن. 

2706