2752
2734
عنوان

پریود شودم برم مهمونی

289 بازدید | 16 پست

سلام من امروز بک تماس از طرف عموی شوهرم داستم که مارو شب شام دعوت کردن و من امروز متوجه شدم پریودم ایا برم مهمونی یا نه ؟ حوسله هم ندارم مترسم به چیزی بگن منم اعصابم خورد شه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

🥴آدم های رومخی هستن؟

به شوهرت بگو که وضعیتت نرمال نیست تو مهمونی بیشتر هوات رو داشته باشه

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

ممکن است بپرسم شما چند ساله هستید؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
23 سالمه

خب بروید چه مشکلی دارد اما اگر حالتان خوب است وامکان رفتن دارید

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2706