2733
2734

شرایط مالی بشدت ضعیفه من کسیم که همیشه حین حرف زدن با بقیه سرمو پایین میندازم انحراف چشم مادرزادی دارم که خیلی بابتش ناراحتم و افسردگی گرفتم و تا الان که۲۲سالمه با کسی ارتباط نگرفتم از ترس حتی با کسی دعوامم بشه کوتاه میام که مبادا تو سرم بکوبه دور ازدواج رو خط کشیدم خواستگارم ندارم پارتنر هم ندارم حتی شده از کسی خوشم اومده ولی ترسیدم نزدیکش بشم قید کراش زدنم اینا رو هم زدم چون قیافه خوبی هم ندارم بیشتر داغونم کرده مامانم از بچگی منو نبرد واسه درمان تو شهر ما هم جراح ماهر نیست و مامانم باهام نمیاد شهر دیگه میگه نمیخاد کار خداست ولی نمیدونه چقد بخاطرش ضربه خوردم تنها هم نمیتونم برم شهر دیگه نه اجازشو دارم نه شرایطشو وایسادم یکم شرایط بهتر بشه با یه دکتر تو شهر خودمون صحبت کنم بخش بفهمونه اگه عمل نکنم ممکنه چشمام آسیب ببینه یا بیناییشو از دست بده چون مامانم زیاد سر در نمیارم باور می‌کنه دیگه خسته ام واقعا💔

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):

برو با دکتر صحبت کن تا اون با مادرت صحبت کنه 

یوقت تو یه چیزی می گی کلا اوضاع بدتر می کنی ، مادرت می گه این که داره کور می شه پس چرا انقدر خرجش کنیم! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما برو عمل کن، درد بیدرمون که نیست دوراز جون که انقدر بخاطرش اذیت شدی، هر جوری و از هر راهی میدونی برو دنبالش

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
برو با دکتر صحبت کن تا اون با مادرت صحبت کنه  یوقت تو یه چیزی می گی کلا اوضاع بدتر می کنی ، ما ...

اینا یه قرونم خرج نمیکنن با هزینه خودم چرا وقتی مسئله خطری بشه شاید یه حرکتی بزنن

خیلی تونوشتنت غم بود ازته قلبت نوشتی باور کن بغض کردم الهی بحق پنج تن مشکلت حل بشه وسلامتی چشمت ب دس ...

ممنون

عزیزم یه سوال دارم  کسایی که این مشکل رو دارن چشماشون از اول ضعیفه یا بعدا ضعیف میشه ؟؟ و این ...

من چشمام ضعیف نیست هیچ مشکلی ندارم فقط انحراف که منو بهم ریخته باورت میشه خودمم نمی‌فهمیدم ولی متوجه اطرافیانم شدم که میگفتن

حتما برو عمل کن، درد بیدرمون که نیست دوراز جون که انقدر بخاطرش اذیت شدی، هر جوری و از هر راهی میدونی ...

از درد بی درمون بدتره وقتی هیچ راهی ندارم هیچکس باهام نیست

نمیدونم خیلی حالم بده

خدا بزرگه همه ی انسان ها عیب هایی دارن من دندونام به شدت زشت بود تو خیابون غریبه ها بهم میگفتن. یباریه پسره عوق زد یکی هم گفت بجای رژ مسواک بزن درحالی که همیشه مسواک میزدم اماجنس دندونام گچی بودوخودبه خودمیریخت. ناامیدنشدم رفتم کارگری تو شرکتا60ملیون2سال پیش هزینه کردم منم نمیتونستم باهیشکی ارتباط بگیرم ۲تاخاستگار خوبو رد کردم

با من بحث نکنید تواین تورم عصاب ندارم
2706